Děčín - Second hand

Second hand ve Vašem městě Děčín, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z města Děčín, přemýšleli jste v poslední době, že byste si na sebe pořídili módního? Máme pro Vás řešení! Náš specializovaný web na prodej second hand a outlet oblečení. Zakládáme si na kvalitě, značce a ceně pro našeho zákazníka. Nabízíme módu dámskou, pánskou, dětskou, (těhotenské oblečení i nadměrné velikosti). Navštivte náš second hand online second-hand.cz, jsme tady pro Vás.

 

Děčín - První zmínka o městě Děčín pochází ze 13. století. Až od roku 1947 nese město český původní název Děčín. Ve městě Děčín žije cca 53 tisíc obyvatel. Město Děčín a poloha: Děčín se nachází v severních Čechách v Ústeckém kraji. Dečín leží na soutoku dvou řek Labe a Ploučnice. Děčín je nejníže položené město v České republice. Děčín se stal statutárním městem v roce 2006. Město Děčín má mnoho dochovaných památek a budov, proto je město Děčín hojně navštěvovaná turisty hlavně v letních dnech. Dnešní Děčín se skládá ze dvou původně samostatných měst. Město Děčín má svůj znak (dvouocasý lev s korunkou na hlavě, v červeném poli) a vlajku (kombinace bílo-žluto-červených pruhů). Děčín je nejníž položeným městem v České republice. V čele města je primátor. Děčín se skládá ze 22 katastrálních území (Maxičky Děčín nebo Folknáře Děčín a další) a 35 městských částí obce. Okres Děčín se skládá z 35 obcí. Mezi pamětihodnosti města Děčín patří - zámek Děčín, Staroměstský most, synagoga Děčín, kostel sv. Václava a Blažeje Děčín, evangelický kostel Děčín, kaple Děčín, kašna Děčín, Stará radnice Děčín. Děčín je turisticky oblíbenou a velmi navštěvovanou oblastí Českosaského Švýcarska (CHKO). V městě Děčín je kromě dopravy silniční, autobusové, železniční, i doprava lodní. Děčín je rovněž významným říčním přístavem a také důležitou železniční křižovatkou. Průmysl ve městě Děčín je elektrotechnický, hutnický, potravinářský, strojírenský, tyto odvětví patří mezi hlavní průmysl ve městě Děčín. Největší průmysloví podnik, který můžeme najít ve městě Děčín je firma Děčín - Podmokly. Další větší firmou je Alusuisse-Děčín (hlinikárna). Ve městě Děčín je řada škol základních, středních a vyšší odborná. Mezi rodáky a slavné osobnosti města Děčín patří - Tomáš Kraus narozený ve městě Děčín, Miroslav Tyrš, Petr Voříšek, Lenka Antošová pocházející z města také z Děčínu, Sabina Křováková, Karolina Kurková. Děčín je velmi zajímavou oblastí, která stojí za návštěvu.

 

Navštivte i Vy naše internetové stránky. Nezoufejte a nakupujte z pohodlí svého domova přes náš e-shop second-hand.cz Na našich stránkách Vás čeká bohatý výběr tisíce kusů second hand a outlet zboží, které přidáváme denně a vybere si opravdu každý. Naše stránky second-hand.cz jsou přehledné a jednoduché

 

Odkazy na Děčín:

Město Děčín

Wikipedie Děčín

Second hand Frýdek Místek

Second hand Havířov