Třinec - Second hand

Second hand ve Vašem městě Třinec, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z Třince, navštivte náš internetový obchod second-hand.cz. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny, ke spokojenosti zákazníka. Nově nabízíme těhotenské zboží a zboží v nadměrných velikostí. Nakupovat u nás je velice snadné, stači si nastavit filtr a objeví se Vám pouze požadované zboží.

Něco málo o městu Třinec: Třinec polsky Trzyniec. Třinec je město ležící v okrese Frýdek Místek. Třinec leží na řece Olši. Ve městě Třinec v roce 2011 žilo 37 tisíc obyvatel. Třinec je druhým nejvýchodnějším městem v České republice, tedy poblíž polských hranic. Město Třinec je významným, průmyslovým a společenským centrem regionu. Třinec byl ješte v první polovině 19.století jednou z mnoha zemědělských obcí ve vlastnictví Těšínské komory. Třinec se pyšní také dostatkem vodní energie a zdánlivě nevyčerpatelných zásob dřeva. Třinec je průmyslové město. Hlavním průmyslem ve městě Třinec je hutnický průmysl, která je ve městě Třinec zastoupen mnoha podniky. Ve městě Třinec sídlí český výrobce ocelových výrobků, hlavním podnikem v Třinci jsou Třinecké železárny. Turistické zajímavosti v okolí města Třinec jsou: Hora Ostrý Třinec, Javorový Vrch Třinec. Ski areály města Třinec: Skiareál Třanovice název odvozen od slova Třinec, Skiareál Javorový Vrch. Významnou částí města Třinec jsou Oldřichovice, které mají zhruba 3000 obyvatel. Na severu si můžete prohlédnout nejvýznamnější památku města Třinec tzv. dřevěný kostelík Božího těla. Ve městě Třinec je možno navštívit muzeum Třineckých železáren a města Třinec. Třinec má také vlastní hvězdárnu, která je v Třinci velice oblíbenou atrakcí, jak pro místní obyvatelé, tak i pro obyvatelé okolních měst. Třinec je obklopen nádhernými horami Moravskoslezských a Slezských Beskyd. Díky těmto horám má Třinec čistý vzduch. Mnoho turistů navštěvuje Třinec, právě proto, aby se jim vyskytl pohled na tyto nádherné hory. Ve městě Třinec se hraje výborný extraligový hokej Třinec. Město Třinec má rozsáhlý lesopark s nádhernou přírodou, který navštivuje hodně turistů. Některé části města Třinec: Guty, Konská, Tyra, Oldřichovice. Třinec patří k nejreligioznějším městům naší republiky. Díky poloze města Třinec je nářečí u většiny obyvatelstva v polském jazyce. Přijďte poznat krásu třince i Vy.

Náše kamenná prodejna Jumbohand sídlí v Krnově, vzdálená 107 km od města Třinec. Naše stránky můžete navštívit i z domova second-hand.cz a vybrat si můžete  z tisíce kusů našeho second handového a outletového zboží.

Těšíme se na Váš nákup a věříme, že budete s námi spokojeni. Navštivte náš eshop second-hand.cz

 

Třinec→107 km→Krnov Jumbohand

Odkazy na město Třinec:

Město Třinec

Wikipedie Třinec

Second hand Jablonec nad Nisou

Second hand Třebíč