Výkup oblečení

Máte doma plnou skříň oblečení ?  Chtěli by jste si na sebe pořídit něco nového a nemáte oblečení, ve kterém již nechodíte, kam dát ? Oblečení je pěkné a v pořádku a je Vám líto ho vyhodit ? Tak to jste správně na našich stránkách. Zavedli jsme totiž pro Vás výkup Vašeho oblečení přes Internet. Máte možnost se hromadně zbavit zbytečných oděvů a to bez jakékoliv námahy, obcházení bazarů, kontrolování komisního prodeje.

A jak postupovat ? Vytvořte seznam zboží, napište potřebné údaje o vás, zabalte oblečení a odešlete ho k nám. Než oblečení odešlete, domluvte se s námi e-mailem. Jakmile nám zboží přijde, pošleme Vám zpět potvrzení e-mailem a následně zašleme navrhovanou výkupní cenu. Pak jen zbývá, abychom se na navržené částce dohodli.

Výkup oblečení

Na základě častých dotazů od našich odběratelů a zákazníků, jsme nově zavedli výkup oblečení. Vy tak budete mít možnost se hromadně zbavit zbytečných oděvů a to bez jakékoliv námahy, obcházení bazarů, kontrolování komisního prodeje.

Výkup oblečení bude probíhat jak formou online výkupu nebo přímo osobně na naší provozovně, a to buď výkupem na váhu nebo od kusu oblečení (kusový výkup pouze u vybraných luxusních módních značek - viz. seznam)

Jaké zboží vykupujeme

Vykupujeme dětské oblečení. Po domluvě možnost výkupu dámského i pánského oblečení - viz. info@second-hand.cz
Oblečení musí být maximálně 3 roky staré (např. ne džíny do zvonu apod.).
Obuv dámskou, pánskou a dětskou.
Dětské hračky.
Oblečení, obuv i hračky musí být v dobrém stavu, čisté a musí být nepoškozené!!!
Nesmí mít žmolky, skvrny, vlasy, díry, nesmí být prodřené a nesmí být hodně opotřebované, zaprané, nesmí mít nefunkční zipy, nesmí chybět knoflíky atd.

Co nevykupujeme

Pánské a dámské kalhoty, sukně.
Spodní prádlo, tašky, kabelky, ubrusy, záclony, závěsy, deky, ručníky, osušky, ložní prádlo, přehozy.
Nevykupujeme oblečení ve špatném stavu.
Nevykupujeme oblečení které je špinavé, poškozené, staré, nemoderní, příliš pomačkané atd..

Výkup na váhu

Při výkupu na váhu není zapotřebí zpracovávat seznam oblečení, bude Vám vyplacena navrhovaná částka určená za kila.

Co je důležité

Důležité jsou kontaktní údaje o Vás - jméno, příjmení, adresa, telefon, email, bankovní spojení, případně další důležitý údaj.
Než oblečení odešlete k výkupu, je zapotřebí se s námi dopředu spojit (emailem, telefonem).
Oblečení k přepravě zabalte tak, aby se nepoškodilo, nejlépe do krabice.
Zvažte prosím, jaké oblečení nám chcete zaslat k výkupu, mohlo by se stát, že zboží od Vás nevykoupíme a Vy tak zaplatíte zbytečně poštovné.
Výkupní cenu nejsme schopni říci dopředu, je vždy nutné zboží námi prohlédnout.
Nezapomínejte prosím na to, že jsme prodejna second hand a prodejní ceny u nás jsou velmi nízké, a proto i částky vyplacené tomu budou odpovídat

Zasláním zboží k nám souhlasíte s našimi obchodními podmínkami výkupu oblečení.