facebookpixel
Zobrazit na stránku


Chlapecké košile

Chlapecké košile jsou doplňkem každého "mužského" šatníku. Můžete kombinovat Chlapecké košile se sakem, nebo i se svetříkem. Chlapecké košile moc sluší. Máte rádi když syn nosí chlapecké košile? Neváhejte se obrátit na naše stránky Second-hand.cz a hned si svého rebela do chlapecké košile můžete obléct.

Chlapecké košile se rozdělují:
Elegantní- Chlapecké košile elegantní  jsou látkové košile s dobrou značkou. Chlapecké košile elegantní mohou být i šité na míru. To už ale potom ovšem jsou chlapecké košile drahé. Elegantní chlapecké košile nosíme do divadla, chlapecké košile na důležitou večeři s klienty, chlapecké košile do školy, na večeři se svou ženou.
Značky chlapecké košile: GNU, Guess, Animal, Hurley, Hi-tec, B&C, Adler a spousta dalších.
Obyčejná: Chlapecké košile pro mladé kluky. Chlapecké košile pro mladé kluky, máme jich mnoho. Mladí kluci chlapecké košile rádi nosí. Chlapecké košile je super moderní doplnět ke každému oblečení. Chlapecké košile pro mladé už máme i rozdělené podle značek.
Značky chlapecké košile: Fox, Billabong, Carhartt, Independent, Electric a spousta dalších.

Chlapecké košile máme...
Chlapecké košile s dlouhým rukávem, chlapecké košile s krátkým rukávem, chlapecké košile s různými barvami, chlapecké košile s různými velikostmi, chlapecké košile s jinými střihy, chlapecké košile s potisky, chlapecké košile jednobarevné, chlapecké košile vícebarevné, chlapecké košile s víšivkou, chlapecké košile látkové, chlapecké košile bavlněné, chlapecké košile s knoflíky, chlapecké košile na zip, chlapecké košile s kapucí, chlapecké košile bez kapuce.Na co chodit do města, zažívat fronty na chlapecké košile a plno jiného oblečení, když je můžete koupit u nás online z pohodlí domova. Chlapecké košile pro vás máme mnoho druhů. Chlapecké košile jsou touto sezonou nejrodávanější. Chlapecké košile pro vás máme na skladě. Chlapecké košile jsou před dovozem do ČR hygienicky upraveny, takže se nemusíte bát že by chlapecké košile měly nějaké vady. Chlapecké košile máme v krásném a dobrém stavu. Málo kdy se najde nějaká nepatrná chybička. Ale na co si ničit drahé chlapecké košile, když si je můžete od nás koupit levně.

string(89) "Oblečení a móda | Dětské oblečení | Dětská trička a košile | Dětské košile "