Zprávy

Zprávy

Nový bazar
Přidáno: 03.04.2014
Právě jsme spustili nový internetový bazar a inzertní portál zaměřený především na oblečení na webové adrese www.bazar-modanet.cz. Máte doma ve skříňi oblečení ve kterém již nechodíte? Oblečení je pěkné a v pořádku? Je Vám líto ho vyhodit ? Tak právě pro Vás je určen tento nový internetový bazar. Intuitivní vkládání inzerátů Vám umožní prodat již nepotřebné oděvy a uvolnit si tak svůj šatník pro něco nového a pěkného. Sháníte oblečení pro sebe nebo pro své děti a je Vám líto za ně zbytečně utrácet vysoké částky? Sháníte něco konkrétního a nevadí Vám, že je to z druhé ruky ? Považujete za zbytečné stále kupovat dětem nové a nové věci, když z toho do půl roku stejně vyrostou ? Potom je tu nový internetový bazar i pro Vás. Pomocí jednoduchých filtrů snadno můžete vyhledat nabídky právě toho, co hledáte. Prodejte co nepotřebujete nebo kupte použité nebo i nové oblečení za výhodnou cenu. Říká se, že každé zboží má svého kupce, a právě proto je tady pro Vás online bazar www.bazar-modanet.cz.

Dětské džíny pro nejmenší
Přidáno: 25.03.2014
Kvalitní a pohodlné džíny pro děti se shání velice obtížně. V našem second hand a outlet e-shopu naleznete klasické dětské džíny v různých velikostech a odstínech. Naleznete zde také velký výběr střihů - džíny rovné, úzké džíny tzv. trubky, kapsáčové džíny nebo džíny do zvonů, popř. džíny s nízkým sedem. Vyberte svým dětem kvalitní džíny za velmi rozumnou cenu. Neutrácejte zbytečně peníze za drahé kalhoty, když Vám dítě za chvíli odroste. Navíc v oblečení od nás Vám nikdy nebude vadit, když se dítě někde umaže nebo upadne. Neváhejte a objevte svět dětských džín v našem e-shopu a vyberte si pro své dítě ty pravé. Pořiďte svému batoleti kvalitní a pěkné džíny z pohodlí domova.

Trička všech stylů a barev
Přidáno: 21.03.2014
Do našeho second hand e-shopu již doplňujeme jarní oblečení. Naleznete zde obrovský výběr triček pro děti i dospělé, s potiskem i jednobarevné. Neváhejte a objevte svět triček v našem second hand e-shopu a vyberte si to správné tričko. Na nové zboží 30% sleva ! Nejlevnější jarní výměna šatníku je možná pouze u nás !

Připravujeme se na jaro !!!
Přidáno: 05.03.2014
V našem second hand e-shopu se již dnes připravujeme na jaro. Sklad jsme proto začali postupně doplňovat také o jarní oblečení. Tedy neváhejte a navšivte náš second hand internetový obchod. 7 dní v týdnu si můžete prohlížet, vybírat a objednávat ! Nejlevnější jarní výměna šatníku je možná pouze u nás !!!

Poštovné zdarma !!!
Přidáno: 26.02.2014
Poštovné při nákupu v našem second handu nad 1000,- Kč je 0,- Kč !!! Poplatky za poštovné jsou tedy zdarma. Objednávejte v second handu Modanet tak často, jak jen chcete !

Second hand ModaNET na každé poště
Přidáno: 05.02.2014
Svoji objednávku si můžete nechat poslat přímo do nejbližší pobočky České pošty !

Nakupování v našem Second handu
Přidáno: 05.02.2014
Jste tady poprvé ? Pojďte si vyzkoušet nakupování v našem Second hand e-shopu. Věříme, že až okusíte výhody uživatelského komfortu, jednoduchosti objednávání a pohodlí při výběru zboží, už nikdy nebudete chtít objednávat jinak. Náš Second hand a outlet e-shop ModaNet je tu jenom pro Vás !

Výkup oblečení
Přidáno: 30.01.2014
Máte doma plnou skříň oblečení ? Chtěli byste si na sebe pořídit něco nového a nemáte oblečení, ve kterém již nechodíte, kam dát ? Oblečení je pěkné a v pořádku a je Vám líto ho vyhodit ? Tak to jste správně na našich stránkách. Zavedli jsme totiž pro Vás výkup Vašeho oblečení přes Internet. Máte možnost se hromadně zbavit zbytečných oděvů a to bez jakékoliv námahy, obcházení bazarů, kontrolování komisního prodeje. A jak postupovat ? Vytvořte seznam zboží, napište potřebné údaje o vás, zabalte oblečení a odešlete ho k nám. Než oblečení odešlete, domluvte se s námi e-mailem. Jakmile nám zboží přijde, pošleme Vám zpět potvrzení e-mailem a následně zašleme navrhovanou výkupní cenu. Pak jen zbývá, aby jste navrženou částku odsouhlasili nebo zamítnuli. Dřív než se do toho pustíte, přečtěte si tyto informace o výkupu oblečení a seznamte s našimi obchodními podmínkami výkupu oblečení.