Aš - Second hand

Second hand ve Vašem městě Aš, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, navštivte náš internetový second hand. Nabízíme velký výběr stylového a kvalitního oblečení. V nabídce na Vás čeká dámské, pánské, dětské, ale i těhotenské zboží a zboží v nadměrných velikostech. Zaměřujume se na kvalitní, značkové a moderní oblečení, to vše máme skladem za velmi nízké ceny. Váš team second-hand.cz .

Aš - německy Asch. Počet obyvatel v Aši se zde pohybuje okolo třinácti tisíc. Město Aš je označováno za mikroregion. Aš a název města: první název, kreým se Aš nazýval byl Aska. Název Aš vznikl z německého názvu ryby (lipan), a právě rybu Lipan má Aš také ve znaku. Jak už podle názvu má město Aš ve znaku ryby. Znak města Aš: Aš má ve znaku tři stříbrné lipany položené na modrém štítě. Nejstarší dochovaná pečet s lipany pochází již z roku 1635 tato pečeť se postupem času měnila a konečná fáze znaku města Aš bylo dokončena roku 2004. V období války se ekonomická situace v Aši výrazně zhoršila, značnou vinu na to měl úbytek obyvatelstva. Mnoho továren, hlavně ty z textilního průmyslu museli být zavřeny, postupem času se věco začali dávat zpátky do pořádku. Vstup do  21. století znamenal pro Aš velkou změnou, město se začalo z velké části rekonstruovat, ale byla přibylo zde také množství nových domů.  Sport v Aši: Oblíbeným sportem je zde cyklistika, Aš má celou svou oblast protkanou právě těmito cyklostezkami. Cyklotrasy spojují Aš s Bavorskem a Saskem. Ve městě Aš se nachází sportovní stadión přezdívaný Tyršák, kde si lidé mohou  zahrát např. z bowling, dalšími sportovními využitími je fotbalového hřiště, střelnice nebo tenisové kurty. Nejrozsáhlejším sportovním klubem v Aši je TJ Jiskra Aš. Město Aš a turistické spolky: Smrčinský spolek Aš, KČT Aš (klub českých turistů). Místní části města Aše: 1. Aš, 2. dolní Paseky, 3. Doubrava, 4. Horní Paseky, 5. Kopaniny, 6. Mokřiny, 7. Nebesa, 8. Nový Ždár, 9. Vernéřov. Město Aš a kultura: zábava a kultura se v posledních letech ve městě Aš zvýšila. Město Aš začalo pořádat různé kulturní akce ( např. hudební, divadelní nebo pivní slavnosti). V Aši došlo také k mnoha rekonstrukcím a změnám, které vedlo k lepší návštevnosti města Aš.

Neváhejte a navštivte second-hand.cz. Zboží přidáváme denně, čeká Vás rychlé a jednoduché vyhledávání. Jsme tu jen pro Vás a věříme, že vaší navštěvou na našich sstránkách budete spokojení.

 

Odkazy na město Aš:

Aš wikipedie

Aš město

Informační portál města Aš

Second hand Dvůr Králové nad Labem

Second hand Bílina