Beroun - Second hand

Second hand ve Vašem městě Beroun, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, náš e-shop second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního second hand a outlet oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny, a nově i těhotenské zboží a zboží nadměrných velikostí. Určitě budete s nákupem u nás spokojení.

Beroun leží na soutoku Berounky a Litavky. Ve městě Beroun žije okolo 19 tisíc obyvatel. Název města Beroun: Beroun je odvozen od německého slova italského města Verona (Beroun). Beroun a jeho historie: První dochovaná zmíňka o městě Beroun je z roku 1265. Město Beroun bylo založeno nejpravděpodobněji ve středověku. V čele města Beroun je starostka. Beroun má svůj znak, i svou vlajku. Za dob komunismu došlo ve městě Beroun k masivním stavbám městských domů. Město Beroun a začlenění: v začleňování města Beroun došlo k mnoha změnám: od roku 1850 až po 1945 název země česká s okresem Beroun, v roce 1949 Pražský kraj okres Beroun, 1960 Středočeský kraj, okres Beroun, 1960 Středočeský kraj, okres Beroun a od let 2003 Středočeský kraj okres Beroun, obec s rozšířenou působností Beroun. Příroda v Berounu: dá se říct, že Beroun leží ve středu přírody, je totiž ze všech stran obehnán hustými lesy a zelení. A proto má mimo jiné město Beroun značné množství turistických stezek. Výletní cíle, které mohou obyvatelé nebo turisté města Beroun absolvovat : Karlštejn, Tetín aj. Členění města Beroun: město se skládá ze 4 katastrálních úřadů Beroun (části Beroun-Centrum, Beroun-Město, Beroun-Zavadilka, Beroun-Závodí). Hostim u Berouna Beroun-Hostim. Jarov u Berouna Beroun-janov. Zdejcina Beroun-Zdejcina. Beroun je okresním městem. Tipy pro volný čas a zábavu: ideálním místem pro rodinu s dětmi je medvědárium, 3 medvědí obývají prostory 25 arů  v Mětské hoře v Berouně. Dalšími místy, kde se můžete zabavit je In-line dráha, je to zcela nová dráha pro in-line bruslaře s dvěmi dráhami. Pro sportovně nadané jednice je zde vystavěn sportcentrum Eden. Jedná se o sportovní areál, kde můžete spálit svou nadbitečnou váhu, nebo si zde najít klid a relax ve formě golfu nebo lukostřelby. Ve městě Beroun se narodilo mnoho známých osobnosti, které se proslavily ať už v Berouně, nebo jinde. Josef Jungmann-lingvista, studoval ve městě Beroun. Spisovatel František Nepil, nebo dirigent Václav Talich, nebo také hokejista Karel Hromas, který hraje za tým Piráti Chomutov. Zdravotnictví ve městě Beroun: nachází se zde několik zdravotnických středisek.

Přijďte navštívit a nakoupit do našeho online e-shopu second-hand.cz .Náš internetový second hand second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního oblečení. Můžete si vybrat z dámské, pánské i dětské módy, oblečení nabízíme pro všechny věkové kategorie. Naše zboží dovážíme z Anglie a pečlivě jej třídíme.

 

Odkazy na město Beroun:

Beroun město

Beroun wikipedie

Second hand Žatec

Second hand Hranice