Blansko - Second hand

Second hand ve Vašem městě Blansko, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Zaměřujeme se na prodej outlet a second hand oblečení. U nás najdete jak pánskou, dámskou, dětskou tak i těhotenskou módu a zboží nadměrných velikostí. Jsme zaměřeni na kvalitní a stylové oblečení. Na našem internetovém obchodu second-hand.cz najdete tisíce kusů oblečení, ze kterých si určitě vyberete.

Malé info o městu Blansko. V Blansku žije necelých 21 tisíc obyvatel. V Blansku najdeme mnoho historických staveb. Už na začátku Blanska najdeme náměstí Republiky a náměstí Svobody, kde se nachází hned několik památek či parků. Asi nejvíce oblíbené náměstí je Wankelovo náměstí, které se nachází přímo ve středu města, toto náměstí je zdobeno litinovými sochami. Ve městě Blansko najdeme také mnoho historických staveb: správní budova ADAST- tato budova náleží firmě ADAST Blansko s.r.o, další historickou stavbu, kterou najdeme ve městě Blansko je Klamova huť nebo také hotel Skalní mlýn. Blansko za poslední řadu let postavilo či opravilo řadu nových staveb. Nově postavené stavby v  Blansku: hotel Macocha Blansko, nemocnice, mětská knihovna Blansko, nově zřízená výstava výtvarného umění: pokud chcete přijít obdivovat výtvarné umění určitě navštivte galerii města Blansko, pro kulturní akce a společenské akce s restaurací město Blansko zřídilo Mětský klub Blansko. Pokud se chcete dovědět více informací o Blansku tak ideální místem je muzeum Blansko, v přehledu expozic Vás čekají historické interiéry Blanska, dozvíte se také jaké bylo bydlení na blanenském zámku, dále na Vás čeká prohlídka historie měřící techniky aj. Blansko a střední školy: gymnázium Blansko, střední škola technická a gastronomická Blansko nebo střední škola zdravotnická Blansko. Pro nezaměstnané a celkově pro obyvatelé Blanska byl postaven komplex ČKD Blansko. ČKD je akciová společnost, zabývající se strojírenskou výrobou, hlavně tedy výrobou vodních, větrných elektráren či výrobou soustruhů. Členění města Blansko. Blansko se člení na 8 katastrálních území. Sportovní dění v Blansku: sport je pro město Blansko velice důležitý, velikou oblibou pro obyvatelé Blanska je podpora jejich reprezentujících týmů na sportovních stadiónech. Za hokej hraje tým HC Blansko, za fotbal je to fotbalový klub  FK Apos Blansko. Je zde také klub, který hraje baseballovou ligu, tento tým se nazývá TJ Olympia Blansko. Sport je ve měste Blansko velice oblíben, proto také bývá město Blansko často označováno za město sportu.

Náš internetový obchod second-hand.cz a kamenná prodejna Jumbohand sídlí v Krnově. Navštivte náš e-shop second-hand.cz, Naše stránky jsou přizpůsobené k pohodlí zákazníka. Tak se nebojte a využijte naší nabídky.

 

Blansko→192 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Blansko:

Město Blansko

Wikipedie Blansko

Wikipedie okresu Blansko

Second hand Vyškov

Second hand Karlovy Vary