Broumov - Second hand

Broumov

Second hand ve Vašem městě Broumov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, chcete vlastnit originální módu, a přitom ušetřit? Navštivte stránky second-hand.cz , kde najdete širokou nabídku second hand a outlet oblečení? Nabízíme všechny módní kategorie, zaměřujeme se na zboží kvalitní, moderní a značkové. Navštivte náš e-shop second-hand.cz a nakupujte z pohodlí Vašeho domova.

Broumov je město, ležící v Královéhradeckém kraji. Broumov má necelých osm tisíc obyvatel. Poloha města Broumov: Město Broumov leží v severovýchodní části okresu Náchod. Broumov se vyskytuje u hranic Polska v severovýchodních Čechách. Historie města Broumov: v roce 1348 byl Broumov povýšen na město a první písemná zmínka o městu Broumov pochází z roku 1256. V průběhu 19. století Broumov zasáhlo prudký rozvoj. Ve městě Broumov byli postaveny nové tovární objekty, budovy nebo nové mětské obvody. Město Broumov se začalo pozvolna rozvíjet, nejen co se týče růstu ekonomie, ale nezaostával ani společenský a kulturní život. Sociální a zdravotní podmínky se ve městě Broumov začali také zlepšovat. Těsně před začátkem první světové války docházelo ve městě Broumov k častým útokům na národnostní menšiny. Broumov a období války: za obdoví války byla velká část mužského obyvatelstva přesunuta na frontu, částečné zastavení průmyslové výroby a sociální problémy nedávali městu Broumov žádné dobré vyhlídky. Za přísunu němců se město Broumov muselo podřídit německým zvykům. Místní části města Broumov: Broumov se skládá se 8 místních částí: Poříčí, Benešov, Olivětín, Broumov, Rožmitál aj. Broumov a historické památky: samotné jádro města Broumov se považuje za historické, nalezneme zde také mnoho jiných historických památek jako je: Stará radnice, která od roku 1419, která patři mezi nejstarší radnici u nás. Mezi další známou historickou památku patří kostel sv. Václava. Asi nejznámnější památku, kterou ve městě Broumov můžeme najít je Broumovský klášter, tento klášter nacházející se v Broumově patří mezi národní kulturní památky České republiky. Hlavní osobnost města Broumov: mezi nejúznávanější sportovce města Broumov rozhodně patří Emerich Rath, tento nadaný sportovec, který se narodil v Praze, účinkoval v disciplínách jako byl běh na dlouhé trati, plavání, box, horolezectví a samozřejmě lyžování, tam vynikal nejlépe, ale také v mnoha jiných sportovních disciplínách. Byl uzávaným sportovcem nejen ve městě Broumov, ale také po celé Evropě. Sportovní areály ve městě Broumov: pro ty, kteří jsou aktivní a rádi sportují se ve městě Broumov a jeho okolí vyskytuje hned několik areálů se sportovním zařízením. Navštívit můžete např. zařízení: indoor cycling Broumov nebo riochet.

Nakupujte přes náš online e-shop second-hand.cz . Vyhledávejte zboží podle kategorií, barvy, ceny, výrobce, velikosti. Vyhledávání na našich stránkách je velice snadné, zvládne to úplně každý.

Odkazy na město Broumov:

Město Broumov

Wikipedie Broumov

Second hand Lipník nad Bečvou

Second hand Bystřice nad Pernštejnem