Červený Kostelec - Second hand

Červený Kostelec

Second hand ve Vašem městě Červený Kostelec, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, vítejte na našich stránkách. Chcete se hezky obléct, a zároveň ušetřit? Zveme vás do našeho internetového obchodu second-hand.cz, náš second hand nabízí velký výběr kvalitního a módního second hand a outlet zboží. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny. Váš team second-hand.cz.

Něco málo o městu Červený Kostelec. Červený Kostelec je město ležící v Královéhradeckém kraji přesněji ve východním podhůří Krkonoš. Město Červený Kostelec má něco málo přes 8 tisíc obyvatel. První zmínka o městu Červený Kostelec pochází ze srpna roku 1362. Původně se město Červený Kostelec nazývalo jen Kostelec, přívlastek Červený dostalo město až roku 1876. Na jihozápadě města Červený Kostelec leží v podhorském terénu Jestřábí hory. Toto místo ležící nedaleko města Červený kostelec, je velice oblíbenou a často vyhledávanou lokalitou turistů. Ve městě Červený Kostelec žila taká jedna z nejznámnějších českých spisovatelek Božena Němcová. Spisovatelka Božena Němcová žila ve městě Červený Kostelec zhruba rok se svým manželem. Jako vzpomínku si město Červený Kostelec vytvořilo muzeum Boženy Němcová, toto muzeum se nachází v domě, ve kterém pobývala. V roce 1995 byl ve městě Červený Kostelec otevřen vůbec první hospic v České republice. Části města Červený Kostelec: Červený Kostelec se skládá z těchto částí: Stolín, Horní Kostelec, Olešnice, Mstětín, Lhota, Červený Kostelec, Bohdašín. Červený Kostelec a kultura: nejvýznamnější akcí je pětidenní Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec, který patří mezi největší v Evropě. Mezinárodní folklorní festival Červeny Kostelec je jeden z nejstarších festivalů v České republice, koná se vždy v druhé polovině srpna. Dalším festivalem konající se ve městě Červený Kostelec je Loutkařský festival. Pořadatel tohoto festivalu je kulturní středisko Červený Kostelec. Tento festival se koná také ve městě Červený Kostelec, přesněji v kině Luník. Do města Červený kostelec se můžete vydat jak za poznání okolní krajiny, nebo za odpočinkem. Pokud chcete poznat krajinu města Červený Kostelec  můžete se vydat na  východní stranu města Červený kostelec , kde na vás čeka rybník Čermák, který díky své hloubce je ideální pro koupání. Pokud se vydáte na jížní stranu města Červený Kostelec na Lesopark Občinu, kde vedou vycházkové cesty, které vás dovedou například do autokempinku, kde se můžete ubytovat v chatkách. V teplém počasí je ideální cestou západní strana města Červený kostelec, najdeme zde totiž řeku Úpu s lesním udolím a klidnou krajinou. Červený Kostelec je díky řece Úpě často vyhledávanou lokalitou. Díky průzračné vodě a čisté skoro netknuté přírodě je Červený Kostelec ideálním místem pro pročištění hlavy a nabrání nových sil.

U nás second-hand.cz máte na výběr z tisíce kusů second hand a outlet zboží, které denně přidáváme, vybere si opravdu každý. Zboží si budete moct vyhledat podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev, akcí aj.

 

Odkazy na město Červený Kostelec:

Město Červený Kostelec

Wikipedie Červený Kostelec

Second hand Třeboň

Second hand Duchcov