Česká Lípa - Second hand

Second hand ve Vašem městě Česká Lípa, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítáme Vás na našich stránkách a tímto Vás zveme do našeho internetového obchodu second-hand.cz. V našem second handu nabízíme mnoho kusů kvalitního oblečení, nabízíme jen kvalitní oblečení pro všechny věkové kategorie za velmi nízké ceny. Nabízíme dámskou, pánskou, ale i dětskou módu. Nově jsme pro Vás připravili těhotenské zboží a zboží v nadměrných velikostech. Second hand a outlet zboží dovážíme ze zemí Evropské unie a především z Anglie.

Česká Lípa je město ležící v Libereckém kraji. Česká Lípa je postavena u vodního hradu Lípy. Česká Lípa se zrodila také se zásluhou rodu Ronovců. Díky řadě velkých panelákových sídlišť, bylo centrum města Česká Lípa vyhlášena za městskou památkovou zónu. Počet obyvatel se ve městě Česká Lípa pohybuje okolo 37 tisíc. Průmysl ve městě Česká Lípa: převážně na jížní části města Česká Lípa sídlí největší firmy, které zaměstnávájí značnou část obyvatel. V tomto směru se jedná především o automobilový průmysl. Česká Lípa a kultura: má rovnou několik kulturních center např: Kulturní dům Krystal, součástí tohoto objektu jsou sýly, restaurace, nebo dokonce i kino Crystal. Kulturní dům Krystal vznikl v roce 1990 avšak tato příspěvková organizace se přejmenovala na Kultura Česká Lípa. V této souvisloti vzinkla nová příspěvková organizace Lipý Česká Lípa. V České Lípě se také nachází vlastivědné muzeum a galerie Česká Lípa. Kulturní akce pořádané v České Lípě: mezi oblíbené aktivty města Česká Lípa jsou právě kulturní akce, pořádané samotným městem. Festival Česká Lípa Musica jedná se o Mezinárodní hudební festival vážné hudby. Jedním z festivalů konající se ve městě Česká Lípa se nazývá festival Všudybud. Tento festival je pořádaný v centru České Lípy a je velice oblíbenou součástí města. Významní rodáci pocházející z Česká Lípa: Vilém Horn narozený ve městě Česká Lípa, Mauritius Elbel dlouhou řadu let žil ve městě Česká Lípa a řada jiných známých rodáků působících nebo narozených ve městě Česká Lípa. Členění města Česká Lípa: Českou Lípu dělíme na 14 místních částí: Dobranov, Manušice aj. Česká Lípa ve sportu: z města Česká Lípa pochází mnoho slavných sportovců, nachází se zde také mnoho sportovišť. Fotbalový klub hrající za město Česká Lípa se nazývá TJ Lokomotiva Česká Lípa. Město Česká Lípa vyniká ve volejbalu. Volejbalový klub Lokomotiva, i futsalisté FC Demoni hrají první ligu.Tzv. Organizace Česká Lípa je organizací zabývající se správou sportovních hřišť. Některé tými hrající za město Česká Lípa : TJ Lokomotiva Česká Lípa, HC Česká Lípa, FK Arsenal.

Náš internetový a kamenný obchod sídlí v Krnově, je od města Česká Lípa 411 km. Samozřejmě snazší způsob je objednávat online na: second-hand.cz uvidíte, že nakupování z pohodlí domova není nic snažšího.

 

Zajímavé stránky o městě Česká Lípa:

Město Česká Lípa

Wikipedie Česká Lípa

Informační portál Česká Lípa

Second hand Třinec

Second hand Havířov