Česká Třebová - Second hand

Česká Třebová

Second hand ve Vašem městě Česká Třebová, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítejte na našich stránkách. Nabízíme velký výběr stylového a kvalitního oblečení. Zaměřujume se na kvalitu, módu a nízké ceny, aby i naši zákazníci z města Česká Třebová byli co nejvíce spokojeni. Váš team second-hand.cz .

Krátké informace o městu Česká Třebová: nachází se na východě Čech v Pardubickém kraji. Ve městě Česká Třebová žije okolo 16 tisíc obyvatel. V roce 1995 byl střed města Česká Třebová vyhlášen městskou památkovou rezervací. Česká Třebová a hospodářství: původně ve městě Česká Třebová fungoval pivovar, ale postupem času zanikl. Fungoval zde i textilní průmysl, který bohužel také zanikl v 90. letech. Nyní má Česká Třebová několik hypermarketů. V dnešní době je nejdůležitější dopravou pro město Česká Třebová železnice. Nejznámnější železniční tratě: trať 010 Praha - Česká Třebová, trať 260 Brno - Česká Třebová, a trať čislo 270 Česká Třebová - Bohumín. V České Třebové se i nadále drží firma na výrobu a opravu lokomotiv CZ LOKO Česká Třebová. Česká Třebová a kultura: každoročne se před koncem vysvědčení koná ve městě Česká Třebová Týden sportu. Pro příznivce dobrých filmů se Česká Třebová zasloužila o postavení kulturního centra s kinem s názvem Svět. Další zajímavosti z města Česká Třebová: jednou za rok vychází Ročenka s názvem Česká Třebová. Ve městě Česká Třebová vychází už 30 let měsíčník Českotřebovský zpravodaj. Česká Třebová má i svou politickou stranu: Českotřebovští živnostníci a podnikatelé. Ve městě Česká Třebová působí mimo jiné i mnoho hudebních orchestrů, z nejvíce oblíbených je to Velký swingový orchestr. Nejznámnější rodáci, kteří pocházejí z města Česká Třebová: Zdeňka Baldová , dlouholetý člen Národního divadla v Praze, Vladimír Merhaut, pak také senátor a politik Jiří Pichl a mnoho dalších. Ceny kohout - ceny pro město Česká Třebová. Ceny se udílí každoročně pro občany a spolky města Česká Třebová. V České třebové je také mnoho škol od mateřských, základních až po vysoké a umělecké školy: umělecké školy Česká Třebová: MŠ Habrmanova Česká Třebová, MŠ Vinohrady Česká Třebová, MŠ U Stadionu Česká Třebová, základní školy Česká Třebová - ZŠ Nádražní, ZŠ Ústecká. střední školy Česká Třebová SOU a SOŠ Česká Třebová,VOŠ a SOŠ Gustava Habrmana Česká Třebová, Česká Třebová má také uměleckou školu: ZUŠ Česká Třebová, ale i pro milovníky tance se najde taneční škola.

Nakupujte jednoduše z pohodlí Vašeho domova na second-hand.cz . Navíc můžete získat slevu, či poštovné zdarma (při nákupu větším než 1.000,- Kč) neváhejte a uvidíte:.second-hand.cz

Odkazy na město Česká Třebová:

Město Česká Třebová

Wikipedie Česká Třebová

Krytý bázén Česká Třebová

Second hand Ostrov

Second hand Vyškov