Český Krumlov - Second hand

Český Krumlov

Second hand ve Vašem městě Český Krumlov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Zveme Vás do našeho internetového second hand obchodu second-hand.cz . Zboží máme pro Vás pro všechny věkové kategorie. Second hand a outlet oblečení dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Našim cílem jsou kvalitní, značkové a moderní oblečení. To vše na second-hand.cz

Český Krumlov se nachází v Jihočeském kraji. Český Krumlov má svůj znak i svou vlajku. Český Krumlov je významné turistické město České republiky. V Českém Krumlově žije zhruba 13 tisíc obyvatel. Český Krumlov se člení na 6 katastrálních území a skládá se z 10 částí obce (Domoradice-Český Krumlov, Horní Brána-Český Krumlov, Latrán-Český Krumlov, Nádražní předměstí-Český Krumlov, Nové Dobrkovice-Český Krumlov, Nové Spolí-Český Krumlov, Plešivec-Český Krumlov, Slupenec-Český Krumlov, Vyšný-Český Krumlov, Vnitřní město-Český Krumlov). Český Krumlov má historickou část předměstí, která je prohlášena za mětskou památkovou zónu, tato zóna je nazývána Plešivec. Světový unikát je otáčivé hlediště Český Krumlov, na kterém se pořádají významné akce pořádané městem Český Krumlov. Kultura: Český Krumlov bývá také hlavním střediskem kultury, navštívit můžete Mětské divadlo. Nejvýznamnější muzeum, které můžeme ve městě Český Krumlov najít je Okresní muzeum. Hojně navštěvovaným objektem je Mětská knihovna, která má sídlo v Horní ulici. Očekávanou kultruní akcí se stal Mezinárodní hudební festival Český Krumlov . Tento hudební festival je považován za nejdelší hudební přehlídku v České republice. Dalším známým a stále častěji vyhledávaným filmovým festivalem je Ekofilm. Ekofilm je festival zabývající se problematikou životního prostředí. Pamětihodnosti města Český Krumlov: zámek Český Krumlov, zámecká zahrada Český Krumlov, most Na plášti Český Krumlov, radnice Český Krumlov, kostel sv. Víta Český Krumlov, náměstí Český Krumlov, městské hradby Český Krumlov, kostel sv. Jošta, historická část předměstí Český Krumlov, muzeum Český Krumlov, otáčivé hlediště Český Krumlov. V Českém Krumlově se každoročně pořádá Mezinárodní hudební festival, který se nazývá Slavnosti růže, Ekofilm. Významní rodáci z Českého Krumlovu: Anna Chromy pocházející z města Český Krumlov, Karel Šmirous, Jan Pták, Petr Muk, Josef František Fortin, Martin Behaim a spoustu dalších.

Naše internetové stránky second-hand.cz jsou jednoduché a přehledné. Kvalitní oblečení a nízké ceny, to je náš second hand.

Český Krumlov→422 km→Krnov Jumbohand

 

Odkazy na město Český Krumlov:

Města Český Krumlov

Informační portál města Český Krumlov

Wikipedie Český Krumlov

Second hand Písek

Second hand Sušice