Cheb - Second hand

Second hand ve Vašem městě Cheb, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítejte na našich stránkách, hledáte levné a kvalitní oblečení? U nás jste správně, vybírat můžete z dámské, pánské i dětské módy za dobré ceny. Rozšíříli jsme nabídku těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Nabídku máme rozšířenou i o dětské hračky. Přjďte navštívit i vy náš e-shop second-hand.cz

Cheb je městem ležícím na řece Ohři. První dochovaný záznam o Chebu je z roku 1061. Cheb se nachází na západě Čech v Karlovarském kraji. Městem Cheb protéká řeka Ohře. Hlavní průmysl v Chebu je potravinářství a strojní průmysl. Nyní ve městě Cheb žije 33 tisíc obyvatel, počet byl ale mnohem větší v průběhu druhé světové války, kdy se německá část obyvatelstva odstěhovala. Krátce z historie:  v roce 1945 měl Cheb největší rozmach co se týče počtu obyvatel se pohyboval okolo 45 tisíc. Nynější počet obyvatel se rapidně nezmenšuje, ani neroste a ve městě Cheb je počet obyvatel stále kolem 33 tisíc. Stavby v Chebu: kostel sv. Kláry Cheb v dnešní době koncertní síň, gotický kostel sv. Mikuláše Cheb. Ve městě Cheb je zachováno také mnoho památníků jako jsou: americký památník Cheb, sovětský památník Cheb nebo památník synagogy, který byl vypálen během Kříštálové noci Cheb. Turisty oblíbené jsou sochy, kterým se Cheb pyšní. Socha Jaroslava Rona, nachází se v Chebském hradu. Sport na Chebsku - je město s bohatou sportovní tradicí. Místní klub Union Cheb (Rudá hvězda Chebu) hrával dokonce nejvyšší fotbalovou ligu. Za Cheb hraje také házenkářský klub, který hraje o tzv. štít města Cheb. Město Cheb leží na vynikajícím místě co se týče dopravy a obchodu. Cheb a památníky. V Chebu nalezmene památníky převažne z poválečného období: A) Americký památník, Sovětský památník, nebo pomátník pěší 1. pěší divize americké armády. Cheb je hraniční přechod s Německem. V Chebu se vyskytuje také důležitý železniční uzel. Hlavní vedoucí tratě Cheb-Karlovy Vary-Chomutov. Cheb-Skalná-Luby. Cheb-Plzeň-Beroun-Praha. Místní části města Cheb (19 částí). Cetnov-Cetnov,Cheb - Cheb, Dřenice u Chebu-Cheb, aj. Některé osobnosti města Cheb: herečka Daniela Kolářová pocházející z města Cheb, Stanislav Tůma Cheb, nebo Ladislav Jakl.

Náš obchod second-hand.cz nabízí spoustu výhod ve formě rychlého dodání, poštovného zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč. Výběr zboží na naší stránce je velice jednoduchý stačit si nastavit filtry. Vámi objednané zboží Vám doručíme do dalšího pracovního dne.

 

Cheb534 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Cheb:

Město Cheb

Wikipedie Cheb

Second hand Příbram

Second hand Mladá Boleslav