Chodov - Second hand

Chodov

Second hand ve Vašem městě Chodov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, zveme Vás do našeho internetového second hand obchodu second-hand.cz . Zaměřujeme se na prodej second hand a outlet oblečení. Vyměníte u nás svůj šatník jednoduše, rychle a hlavně levně. Nabízíme oblečení všech módních kategorií a velikostí. Second hand a outlet zboží dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Trváme na kvalitě, a tedy na spokojenosti našich zákazníků.

Chodov - První zmínka o městu Chodov je z roku 1195. Chodov je druhé největší město ležící v okrese Sokolov. Chodov leží v Karlovarském kraji. Chodov leží na soutoku Vintířovského a Chodovského potoka. Ve městě Chodov žije zhruba 14 tisíc obyvatel. Chodov má svůj znak i vlajku města. Chodov se skládá ze dvou místních částí Chodov a Stará Chodovská a dále pak na dvě katastrální území. Památky jsou také velice navštěvovány, mezi nejvýznamnější pomátku Chodova patří barokní kostel. Zvony z toho kostela byli prohlášeny za kulturní památku. Tento barokní kostel je chloubou města. Hlavní památky v Chodovu jsou: kostel sv. Vavřince, Českobratrský kostel, Mariánský sloup, socha sv. Sebastiána, všechny tyto zajímavé památky jsou chloubou města Chodov. Do kultury města Chodov patří: galerie u sv. Vavřince, městská knihovna, která je oblíbenou součástí města, dále pak městská galerie. Nedaleko města Chodov je vystavěna plynárna, chemička s teplárnou, továrna na výrobu pneumatik. Chodov si zachoval svou původní výrobu růžového porcelánu, která už delší dobu působí v Chodově. Ve 20. století  proběhla v Chodově výstavba panelových sídlišť. Poblíž města Chodov lze k rekreaci využít rekreační oblast s vodní nádrží Bílá Voda. Chodov leží na významné železniční trati 140 spojující Cheb a Chomutov. Sport ve městě Chodov je také velice oblíben, nejznámnější tělovýchovnou jednotou působící v Chodovu je tělovýchova TJ Chodov Jížní město. Působí zde také florbalový tým, který se nazývá Pedro Peréz florbal Chodov. Za tento florbalový klub hrají jak ženy tak muži. Sportovní vyžití můžete najít na multifunkční sportovní ploše. Mezi další vyhledávanou sportovní činností je turistika, mezi vyhledávané turisitcké cíle patří trasa Tatrovice. K odpočinkové činnosti můžete využít vodní nádrž Bílá Voda, dále pak v severní části města jsou to Tatrovice.

Objednávejte u nás na našem eshopu second-hand.cz, Zboží máme pro všechny věkové kategorie. Stránky second-hand.cz jsou přehledné a nakupovat u nás zvládne jednoduše každý z Vás. Zboží přidáváme denně a čeká na Vás spousta slev a akcí.

Váš tým second-hand

Chodov→501 km→Krnov Jumbohand

Odkazy směřující na město Chodov:

Chodov město

Wikipedie Chodov

Informační portál města Chodov

Second hand Slaný

Second hand Benešov