Chomutov - Second hand

Second hand ve Vašem městě Chomutov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači. Secondhand online Vás vítá.

Vážení zákazníci z města Chomutov, zveme Vás do našeho internetového obchodu second-hand.cz Specializujeme se na prodej kvalitního second hand a outlet oblečení za příznivé ceny. Nabízíme všechny módní kategorie. Zboží pro Vás dovážíme ze zemí Evropské unie, které následně naceníme, popíšeme a přidáme na náš web. Vybírat si můžete podle našich přesných fotografií, kde si detailně prohlídnete vámi vybrané zboží.

Chomutov - První zmínka o městu Chomutov pochází z roku 1252. Chomutov leží na severozápadě Čech v Ústeckém kraji, je dvacátým největším městěm České republiky. Městem Chomutov protéká říčka Chomutovka. Žije zde zhruba 50 tisíc obyvatel. Chomutov má svůj znak i svou vlajku. Chomutov se skládá z jedné části obce a dvou katastrálních území (Chomutiv I., Chomutov II.). Okres Chomutov se skládá ze 44 obcí. Chomutov a začlenění: Chomutov je znám především výstavbou velkých sídlišť, mezi ty největší obývané sídliště města Chomutov patří: Březenecké sídliště, nebo Kamenné sídliště. Mezi sídliště obývané menším počtem obyvatel patří například sídliště U Severky. Okolí města Chomutov je devastováno povrchovou těžbou uhlí a znečištěným ovzduším z místní tepelné elektrárny, s tímto problémem město stále bojuje. Mezi pamětihodnosti města Chomutov patří - Náměstí 1. máje Chomutov se sloupem Nejsvětější Trojice Chomutov, kostel sv. Kateřiny Chomutov, kostel Nanebevzetí Panny Marie Chomutov, Městská věž Chomutov, Jezuitská kolej Chomutov. V okolí města Chomutov je spousta krásných míst - Vrch Stážiště Chomutov, Kamencové jezero Chomutov, Zoopark Chomutov. Osobnosti a rodáci města Chomutov - Jiří Žáček Chomutov, Vlastimil Harapes, Petr Leška, Jiří Žák. Chomutov je oblíbeným městem, proto v něm také najdeme spoustu nákupních center a obchodů. Central Chomutov jsou nákupní domy: Globus Chomutov nebo Baumarkt. Nákupní park Chomutov nabízí: Baumax, Jysk ad. Chomutov je krásné město, návštivte i Vy Chomutov. Velice oblíbeným místem, především v teplých letních dnech je Kamencové jezero, které patří k plošně největším jezerům v České republice. Kamencové jezero je proslavené velmi čistou vodou, která je zapříčeněna velkým výskytem kamence, proto také jezero dostalo název Kamencové jezero, i v jeho bezprostřední blízkosti naleznete celou řadu ubytování nebo možnosti rychlélo občerstvení. Dalším místem, které je často navštěvováno je zoopark Chomutov, který patří k největšímu zooparku v České republice. Zoopark Chomutov vám umožní pohled na zvířata, žijící v dalekých zemích. V Zooparku Chomutov uvidíte až 160 druhů zvířat. Přijďte navštívit s přáteli i vy Zoopark a odneste si na památku nějaký suvenýr z města Chomutov.

Nakupujte z pohodlí Vašeho domova na second-hand.cz. Je pro Vás připravena bohatá nabídka našeho second hand a outlet zboží, vybere si opravdu každý. Nabízíme Vám spoustu novinek, slev a akcí. Váš team second-hand.cz .

 

Odkazy na Chomutov:

Město Chomutov

Wikipedie Chomutov

Informační portál města Chomutov

Ostatní second hand weby:

Second hand Jihlava

Second hand Teplice