Dačice - Second hand

Dačice

Second hand ve Vašem městě Dačice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítejte na našich internetových stránkách, specializujeme se na prodej second hand a outlet textilu. U nás máte na výběr z pánské, dámské nebo dětské módy. Našim cílem je kvalitní, značkové a moderní zboží, to vše si pořídíte za zlomek ceny, jen u nás. Naši bohatou nabídku z tisíce kusů zboží najdete v našem internetovém obchodě second-hand.cz

Dačice město ležící v Jihočeském kraji. Dačice jsou městem s necelými osmi tisíci obyvateli. Historie města Dačice: první písemná zpráva o městu Dačice pochází z roku 1183. Dačice jsou prvním místem na světe, kde byl vynalezen kostkový curk. Na tuto počest byl postaven před kostelem Dačice žulový pomník ve tvaru kostky cukru.  Dačice patří k nejstarším historickým městům v západní části Moravy. Dačice po válce neměli příliš rozvinutou ekonomiku, k nápravě došlo až ke konci 60. let, kdy byl ve města Dáčice vybudován závod na autodíly. Sport a Dačice: pro občany města Dačice je důležitou součástí pro život sport. Město Dačice se naží svým občanům přizpůsobit a neustále buduje a zlepšuje sportovní zařízení. Obyvatelé města Dačice mají přístup ke sportovním aktivitám již od útlého věku. Hřišť a sportovních areálů najdeme ve městě Dačice opravdu mnoho. Mezi sportovní zařízení města Dačice patří: kuželna, jedná se o jednu z nejmodernějších kuželen v České republice. V kuželně působí oddíl TJ Centropen Dačice. V letním období máte ve městě Dačice přístup k Mětskému koupališti Dačice. Při navštívení kouapliště Dačice máte možnost využít plavecký nebo rekreační bazén. Mezi další místa, které můžete navšívit: hřiště pro skateboard, sportcentra, nebo tenisové kurty. Možností na výběr je opravdu mnoho. Členění města Dačice: Dačice se dělí na 11 místních částí: Borek, Lipolec, Bílkov, Dačice, Velký Pečín aj... Významné osobnosti města Dačice: Lenka Lancová česká spisovatelka románů pro mládež narozená ve městě Dačice. Dalším rodákem pocházejícím z města Dačice je písničkář a právník Ivo Jahelka. Mezi nejdůležitější osobnost, která proslavila město Dačice patří vynálezce kostkového cukru Jakub Kryštof Rad, který se nechal kostkový cukr patentovat již v roce 1843. Dačice a kultura: Dačice jsou také někdy nazývané jako město dechovky, dechová hudba zní z města Dačice neustále. Konají se zde mezinárodní slavností orchestrů: Fest Band Dačice nebo přehlídka duchovní hudby nazýváná Fukovy Dačice. Mezi další a velice oblíbeným kulturním zážitkem jsou umělecká řemesla pod názvem Dačická řezba, která se koná v centru města Dačice. Tato akce se koná každoročně a setkají se zde sochaři a dřevaří z města Dačice. Dačice nabízí turistům a všem návštevníkům příjemné ubytování a kvalitní služby.

U nás je nakupování velice jednoduché, stačí si vybrat produkt podle vašich parametrů a objednat. Zboží si můžete vybírat podle značky, barvy, velikosti, materiálu. Našim cílem je jen kvalitní a moderní oblečení. Přesvědčit se můžete zde: second-hand.cz náš eshop je online 24 hodin denně.

 

Odkazy na město Dačice:

Second hand Červený Kostelec

Second hand Stříbro

Wikipedie Dačice

Město Dačice