Dobříš - Second hand

Dobříš

Second hand ve Vašem městě Dobříš, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, vítáme vás na našich webových  stránkách second-hand.cz .Nabízíme vám velký výběr kvalitního oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu ve všech velikostech. Můžete vybírat také z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Našim cílem je kvalitní, značkové a moderní oblečení, to vše a mnohém víc najdete na second-hand.cz 

Město Dobříš leží ve Středočeském kraji. Dobříš má necelých devět tisíc obyvatel.  Na počátku svého vzniku byla Dobříš osadou významné cesty. Tato cesta, na které Dobříš ležela se nazývala Zlatá stezka. První písemní zmínka o městu Dobříš pochází z roku 1252. Kultura a Dobříš: mezi nejznámnější a nejnavštěvovanější památky patří zámek Dobříš. První stavba toho zámku vznikla roku 1676, zhruba po 45 letech, došlo v zámku Dobříš k silnému požáru, zámek Dobříš byl silně poškozen. Po požáru zámku Dobříš došlo k mnoha změnám, ale jeho podoba zůstala víceméně nezměněna. V současné době vlastní zámek Dobříš muž z Rakouska. Nádhernou okolní zahradu zámku Dobříš tvoří francouzský park. Park je ukázkou rokokové zahradní architektury. Expozice je provozována správou zámku Dobříš. Zámek Dobříš je otevřen celoročně. Pokud máte v plánu navštívit zámek Dobříš, můžete navštívit i nedaleké mětské muzeum Dobříš. Pokud chcete strávit pár dní v areálu zámku Dobříš, máte k dispozici také pohodlné ubytování. Dobříš a turistika: pokud se chcete seznámit s městem Dobříš, s jeho minulosti i součastností. Město Dobříš pořádá naučnou stezku, která se nazývá : naučná stezka Dobříš v poznání, v této prohlídce se o městu Dobříš dozvíte snad úplně vše. Dobříš může být příjemným místem k zastavení nebo poznání něčeho nového. Pokud rádi sportujete Dobříš má celou škálu sportovního vyžití. Tenis centrum Dobříš: k dispozici máte 3 auntukové kurty a 2 tenisové kurty. Pokud si chcete zacvičit pod dohledem profesionálního trenéra navštivte fitness centrum Dobříš. Turistické cíle v okolí města Dobříš: Podbrdské muzeum slouží jako expozice historických automobilů. Další muzeum, které můžete navštívit v okolí města Příbram je hornické muzeum. Jedná se o největší hornické muzeum v České republice. Dobříš a průmysl: nějvětší průmyslový růst zažilo město na začátku 20. století. Hlavním důvodem růstu bylo postavení firmy Rukavičkářské závody Dobříš. Hlavními průmysli v Dobříši jsou: strojírenský, kožedělný a dřevozpracující průmysl. V Dobříší je sport velice oblíbenou aktivitou: spíše je Dobříš vyhledávána kvůli turistice a cykloturistizce, ale velký zájem je i o jiné sporty např. o fotbal a hokej.

Naše stránky second-hand.cz jen zde vás čeká velký výběr zboží. Každý si bude moct vyhledat zboží podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Věříme, že lidé z města Dobříš budou spokojeni. 

 

Odkazy na město Dobříš:

Wikipedie Dobříš

Město Dobříš

Second hand Hořice

Second hand Duchcov