Dubí - Second hand

Dubí

Second hand ve Vašem městě Dubí, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, vítáme vás na našich stránkách second-hand.cz, zabýváme se prodejem second hand a outletového zboží. Nabízíme všechny módní kategorie. Textil dovážíme ze zemí EU, a to výhradně kvalitní, značkový a moderní. Nakupujte z pohodlí svého domova online na second-hand.cz

Město Dubí

Dubí najdeme v severních Čechách s počtem obyvatel přes 8 tisíc. Město Dubí leží na úpatí Krušných hor. Město Dubí proslulo výrobou porcelánu a skla. Městu Dubí se taky někdy říká brána Krušných hor. Ve městě Dubí sídlí hned několik podniků zabývající se sklenářskou výrobou. Nejznámnější podník na výrobu bižuterie sídlící ve městě Dubí je Český porcelán a.s , kde se vyrábí tzv. Cibulák. V roce 1994 si Český porcelán přípomína 130. výročí založení firmy. Dubí je také lázeňské město. O tento status se město Dubí zasloužilo v roce 1966. Dubí a lázně: přesný název pro lázně je Tereziny lázně Dubí. Historie lázní Dubí šahá až do roku 1870. Lázeňství se v Dubí začalo rozvíjet až v roce 1860 Lázně Dubí byli vybudování dr. Brecherem. Lázně Dubí mají velkou rozlohu, tvořící lesoparkem a budovami. V lázní Dubí a venkovském okolním areálu najdeme i bezbariérový přístup. Lázně Dubí se specializují na léčení páteře či léčení stavů po cevních mozkových příhodách. Lázně Dubí využívají k léčení mnoho způsobů, jako například léčení rašelinou nebo využití Kabatovy metody. O chod volnočasových aktivit o spolky se stará MKZ Dubí. Mezi volnočasové aktivity, které se odehrávají ve městě Dubí můžeme zařadit aerobic, scházení se starších občanů (klub seniorů), stolní tenis, různé druhy cvičení. Sportovní klub Dubí: je oddíl, ve kterém se zahrnuje sportovní odvětví jake je : fotbal, hokej, florbal, golf a spoustu jiných sportovních aktivit a koníčků. Pokud máte v plánu vyjít si z města Dubí za odpočinkem či za přírodou: z města Dubí se můžete vydat do lázní Teplice nebo můžete spatřit solnou jeskyni, také poblíž Teplic. Mezi další výlety, na které se můžete z města Dubí vypravit: Milešovka, zámek Duchcov nebo Hřensko. Ve městě Dubí najdeme také Jednotku dobrovolných hasičů Dubí, kteří plní prioritní úkoly požární ochrany. Místní části města Dubí: Dubí se skládá celkem ze 7 částí: Pozorka, Cínovec, Běháňky, Dubí, Drahůnky, Mstišov, Bystřice. Dubí je ideálním místem pro odpočinek, díky lázním a Krušným horám. Přijďte i vy navštívit město Dubí a načerpat zde nové síly.

Těšíme se na spolupráci s Vámi. Neváhejte a navštivte second-hand.cz jsme spolehlivým internetovým obchodem zabývající se prodejem second hand, ale i outlet zboží. Naše produkty přidáváme denně, čeká na vás plno slev a akcí. Rychlý a jednoduchý online nákup je naší hlavní přednosti.

Odkazy na město Dubí:

Wikipedie Dubí

Město Dubí

Second hand Mnichovo Hradiště

Second hand Rýmařov