Frýdek Místek - Second hand

Second hand ve Vašem městě Frýdek Místek, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníc, jsme rádi, že jste zavítali na naše internetové stránky second-hand.cz V naší nabídce máme nejrůznější módní věci pro všechny věkové kategorie. Dle zvolených filtrů si můžete vybrat Vámi konkrétní zboží, které při objednání Vám zašleme do druhého pracovního dne.

Město Frýdek Místek

Stručné info o městu Frýdek Místek: Frýdek Místek tvořil původně dvě města -  byl to moravský Frýdek Místek a slezský Frýdek Místek. Teprve od 1. ledna 1955 město oficiálně změnilo název na Frýdek Místek. Město Frýdek Místek se nachází v Moravskoslezském kraji. Frýdek místek leží na toku Ostravice. Během druhé poloviny 20. století město Frýdek Místek zaznamenalo populační růst, který byl způsobem blízkosti dolů. Ve městě Frýdek Místek žije cca 60 000 obyvatel. V čele města Frýdek Místek je primátor. Frýdek Místek má svůj znak města i vlajku. Frýdek Místek se dělí na 7 místních částí od Frýdek Místek – městská část Frýdek Místek po skalice Frýdek Místek. Frýdek Místek se dělí na příměstské části Chlebovice, Lískovec, Lysůvky, Skalice a Zelinkovice. Ve městě Frýdek Místek je také rozsáhla silniční a železniční doprava. První vlak přijel do města Frýdek Místek v roce 1871. Ve městě Frýdek Místek je průmysl: ocelářský, hutnický, strojní, potravinářský, textilní. Hutní projekt Frýdek Místek a.s. se v 19. ročníku soutěžě umístil v kategorii střední exportér roku. Další známé podniky města Frýdek Místek jsou: Blanco CZ s.r.o., ArcelorMittal Frýdek-Místek, a. s., Lesostavby, a. s. Frýdek Místek. Frýdek Místek nebo Novogear s.r.o. Frýdek Místek. I přes velkou spoustu podniků, se Frýdek Místek potýká s nezaměstnaností. Ve městě Frýdek Místek si mohou přijít na své nadšenci vodních sportů v oblasti jachtingu, surfingu, rybolovu, díky nedalekému Aquaparku Olešná na tamní přehradě. Nejvýraznější dominantou města Frýdek Místek je frýdecký zámek, původně gotický hrad ze 14. stol. Frýdek Místek je městem kde je větší výskyt škol, základních, středních, vyšších odborných. Mezi kulturní památky města Frýdek Místek patří zámek, kašna, kaple, fara, kostely, městské opevnění. Mezi významné osobnosti města Frýdek Místek patří například Petr Bezruč, Pavel Dobeš, Jan Koller, Ivana Chýlková a další. Ve městě Frýdek Místek najdete mimo jiné knihovnu, nemocnici, soud. Ve městě Frýdek Místek se nachází spoustu obchodní a nákupních center. Frýdek Místek se zabývá programem na snižování emisí znečišťujících látek města. Okres Frýdek Místek leží na rozhraní Moravy a Slezska. V rámci kraje Frýdek Místek sousedí s okresem Karviná, Ostrava-město, , Vsetín. Okres Frýdek Místek je poblíž hranic se Slovenskem a Polskem. V okolí města Frýdek Místek je řada naučných stezek, památných stromů.

 

Náš internetový obchod a kamenná prodejna Jumbohand sídlí v Krnově, která je vzdálená 78 km od města Frýdku Místku. Z pohodlí domova si můžete objednat na second-hand.cz . Zboží přidáváme denně, vybíráme pro Vás jen ty nejlepší kusy oblečení. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí, pro velkoodběratele sleva dokonce až ve výši 55% nebo při nákupu vyšším než 1.000,- Kč poštovné zdarma! Neváhejte a navštivte náš e-shop second-hand.cz

 

Frýdek Místek→78 km→Krnov Jumbohand

Odkazy na město Frýdek Místek:

Město Frýdek Místek

Wikipedie Frýdek Místek

Informační portál města Frýdek Místek

Second hand Hradec Králové

Second hand Zlín