Havířov - Second hand

Second hand ve Vašem městě Havířov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z města Havířov, chtěli bychom Vás přivítat v našem internetovém obchodu second-hand.cz, náš e-shop second hand nabízí velký výběr kvalitního oblečení. Nabízíme kvalitní, značkovou a moderní dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny. Rozšířili jsme pro Vás nabídku o zboží ve větších velikostech.

Něco málo o městě Havířov: název města Havířov si odhlasovali sami Havířané. Havířov vznikl jako dělnické město, které leží v těšínském Slezsku v Moravskoslezském kraji. Povrch území města Havířov je mírně členitý. Bývalá obec města Havířov se původně jmenovala Horní Suchá. Město Havířov má vcelku mírné klimatické podmínky. Město Havířov vzniklo v roce 1955. Havířovem protéká řeka Lučina a Sušanka. Ve městě Havířov žilo v roce 2008 zhruba 83 000 obyvatel, do roku 2013 se značná část obyvatel odstěhovala a nyní žije v Havířove něco kolo 77 tisíc obyvatel. Havířov je jedenácté největší město v Česku. Město Havířov patří k vůbec nejmladším v České republice. Hlavní průmysli v Havířově: převažuje zde strojní, energetický, potravinářský a gumárenský průmysl. Do sametové revoluce Havířov živila těžba uhlí a těžký průmysl, poté došlo postupně k vysoké nezaměstnanosti, ale charakter "socialistického města" zůstal městu Havířov dodnes. Lidem, kteří pracovali v těžebných dolech ve městě Havířov se říkalo Havíři.

Ve městě Havířov se postavily během 10ti let tisíce bytů. Po stránce správní je město Havířov rozděleno na celkem 8 částí: Havířov, Šumbark, Podlesí, Životice, Bludovice, Prostřední Suchá, Dolní Suchá a Dolní Datyně. Havířov se může pochlubit pamětihodnostmi jako např. empírový zámek s parkem, Kotulova dřevěnka, kulturní dům Petra Bezruče, kostely, zvonice, památníky, náhrobky. Havířov je považován za "město mezi stromy". Havířov udržuje pověst města s nejkvalitnějším bydlením v regionu a s čistým prostředím. Havířov je mimo jiné univerzitní město, kde je plno středních a vysokých škol. Havířov sčítá spoustu nákupních center a obchodních řetězců. Za Havířov hraje hokejový klub AZ Havířov, oblíbeným fotbalovým klubem města Havířov je MFK Havířov, dále má město Havířov tenisové kurty, kryté bazény, minigolfové a skateboardové hřiště. Poblíž města Havířov se nachází Těrlická a Žermanická přehrada, která je lákadlem pro turisty.

Naši kamennou prodejnu máme v Krnově, nicméně na našich stránkách second-hand.cz se můžete podávat na nabídku našeho zboží. Nezoufejte, můžete navštívit naše internetové stránky second-hand.cz a z pohodlí Vašeho domova si vybrat z velkého výběru kvalitního second hand a outlet zboží. Přidáváme zboží denně a čeká na Vás spousta novinek, akcí a slev, vybere si opravdu každý.

 

Havířov73 kmKrnov Jumbohand

Odkazy na Havířov:

Město Havířov

Wikipedie Havířov

Informační portál města Havířov

Second hand Bruntál

Second hand Brno