Hlučín - Second hand

Hlučín

Second hand ve Vašem městě Hlučín, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z města Hlučín, zveme Vás do našeho e-shopu second-hand.cz, nabízíme second hand a outlet módu dámskou, pánskou i dětskou za nejnižší ceny. Nově těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Zboží pro Vás dovážíme ze zahraničních zemí. Na našich stránkách second hand najde každý to, co hledá. Potěště sebe i svou peněženku.

Hlučín - Zajímavostí je, že v minulosti zde studovala majitelka naší firmy paní Kateřina Zajícová, rozená Stukačová, která pochází od kousek vzdálené obce Kozmice. Po absolvování pracovala v Charitě jako asistentka postižených dětí na základní škole v Kozmicích. Poté jako asistentka klientů Domu pokojného stáří v Ludgeřovicích. Nyní úspěšně a s plným úsilím vede své podnikání v oblasti prodeje second hand a outlet zboží, jak v kamenné prodejně Jumbohand v Krnově, tak v e-shopu second-hand.cz, kde vytváří velkou řadu pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením.

Založení města Hlučín se datuje k roku 1256. Název města Hlučín se řekne po slezsku Hulčyn, polsky Hluczyn. Hlučín se nachází v okrese Opava, v Moravskoslezském kraji. Město Hlučín má počet obyvatel necelých patnáct tisíc. Samotné město Hlučín je centrem Hlučínska. Městem Hlučín protéká řeka Opava. Ve vedení města Hlučín je starosta. Hlučín má ve znaku svou vlajku i znak města ( ve žlutozelených barvách). Historické jádro města Hlučín je mětskou památkovou zónou. Město Hlučín se skládá ze 3 částí: Hlučín, Bobrovníky, Darkovičky. K městu Hlučín byly v historii připojovány a opět oddělovány menší obce. Nyní je ve městě Hlučín průmysl především tiskařský, stavební a strojírenský. Hlučín je krásně nově opravené městečko, které nabízí příjemnou atmosféru. Některé památky města Hlučín - kostely,  opevnění, místní zámek Hlučín, muzeum Hlučín, kaple, fara, radnice, městské domy... Místnímu náměstí ve městě Hlučín se také říká rynek. Město Hlučín se dokonce může pochlubit památnými stromy - buk lesní, javor mléč. Dále v oblasti okolo města Hlučín se nachází řada bludných balvanů, což je také považováno za zajímavost. Hlučín má známé jezero, které navštěvuje mnoho lidí, kde se pořádá každoročně řada koncertů a festivalů. V samotném městě Hlučín je turistům k dispozici sportovně-rekreační areál. Na své si přijdou oblíbenci cykloturistiky, která se v blízkém okolí města Hlučín neustále rozvíjí. Město Hlučín nově schválilo jednotku sboru dobrovolných hasičů. Mezi některé významné osobnosti města Hlučín patří např. Lumír Olšovský,  Johannes Janda, Pavel Blaschke. Co se týče vzdělání, ve městě Hlučín se nachází mateřská, základní škola a gymnázium. Kdo by měl zájem adoptovat svého psího miláčka, může navštívit psí útulek, který se nachází na okraji města Hlučín. Hlučín se považuje za "zdravé město", a to oprávněně. Neváhejte, navštivte i Vy krásné město Hlučín.

náměstí Hlučín

zdroj: hlučínsko.cz

Náš internetový obchod a kamenná prodejna Jumbohand sídlí v Krnově na Revoluční ulici, naproti Lidlu, právě nedaleko města Hlučín. Pokud jste tedy z města Hlučín a okolí, můžete tuto naši prodejnu osobně navštívit nebo nakupujte z pohodlí svých domovů. Snažíme se pro Vás dodávat zboží, které je moderní, a které se vám jistě bude líbit. V našem e-shopu najdete spoustu známých světových značek! Kombinujeme pro Vás různé styly, aby si našel každý to své. 

Jumbohand KrnovPaní majitelka Kateřina Zajícová

 

Těšíme se na na Váš nákup. Váš tým second-hand.cz

Hlučín→48 kmKrnov Jumbohand prodejna

 

Odkazy na město Hlučín:

Město Hlučín

Město Hlučín - Hlučínské noviny

Město Hlučín - psí útulek

Wikipedie Hlučín

Second hand Český Krumlov

Second hand Říčany