Hořice - Second hand

Hořice

Second hand ve Vašem městě Hořice ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, náš e-shop second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního second hand a outlet oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny, ale také těhotenské zboží a zboží v nadměrných velikostech. Věříme, i že lidé z města Hořice budou s nákupem u nás spokojeni.

Hořice se vyskytují v Královéhradeckém kraji. Hořice je město s bohatou tradicí. Průmysl ve měste Hořice převládá strojírenský a textilní. Hořice se také někdy nazývají jako město kamenné krásy. Ve městě Hořice je počet obyvatel necelých devět tisíc. První písemná dochovaná zmiňka o městě Hořice pochází z roku 1143. Hořice se také přezdívají kamenné město, kvůli tomuto názvu vznikla ve městě Hořice škola, nazývající se střední průmyslová škola kamenická a sochařská Hořice. Z města Hořice vede hned několik tras či cyklotras. Přímo na stránkách města Hořice se můžete podívat na vyznačené trasy a podniknout s přáteli nebo rodinou z města Hořice výlet. Hořice se dělí na tyto místní části: Doubrava Hořice, Chlum Hořice, Březovice Hořice, Libonice Hořice, Chvalina Hořice, Libonice Hořice, Svatogothardská Hořice. Známou pochoutku a velice oblíbenou je produkt Hořické trubičky, které se vyrábí v samotném městě Hořice. Hořické trubičky jsou pojmenované podle města Hořice. Mezi největší výrobce Hořických trubiček patří společnosti STRIX Hořice s.r.o. Známý rodáci z města Hořice: český právník a politik Vladimír Srb narozen v roce 1856 Hořice, Vlastimil Šubrt 1934, Petr Maixner narozen 1831 Hořice. Hořice a kultura: za kulturou se můžete vydat do Mětského muzea Hořice, výstava v Mětském muzeu Hořice má hněd několik možných tématik, od výstav obrazů až po poznání samotného města Hořice. Město Hořice má mnoho památek jak už ve středu náměstí města Hořice nebo v jeho okolí. Např: sochařský park Hořice, koupaliště Dachovy Hořice, rozhledna Hořický dům. Sportovní kluby kuželky SKK Hořice, klub českých turistů Hořice, jezdecký klub Šmaspol, jezdecký spolek TJ Start Hořice.

Navštivte náš e-shop second-hand.cz , najdete u nás ty nejnovější věci. U nás si můžete vybrat z dámské, pánské, ale i dětské módy. V naší nabídce najdete jen moderní a značkové věci, to vše za zlomek ceny. Pokud jste z města Hořice neváhejte a navštivte náš e-shop second-hand.cz

Odkazy na město Hořice:

Město Hořice

Wikipedie Hořice

Second hand Přelouč

Second hand Frenštát pod Radhoštěm