Hranice - Second hand

Second hand ve Vašem městě Hranice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z města Hranice, chtěli bychom Vás pozvat na nákup second hand a outlet módy. Zabýváme se prodejem kvalitního a stylového second hand a outlet oblečení. Nabízíme módu dámskou, pánskou i dětskou ve všech velikostech. Second hand a outlet zboží dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Navštivte nás na našich zcela nových stránkách second-hand.cz

Hranice - Založení města Hranice je datováno v rozmezí mezi 12.-13. století. Město Hranice se nachází v Olomouckém kraji, v okrese Přerov, na levém břehu Bečvy. Oblast Hranice leží v tzv. Moravské bráně, samotné město Hranice v tzv. Bečevské bráně. Ve vedení města Hranice je starostka. Hranice mají svůj znak i svou vlajku města. Pro chvíle volného času, které chce strávit s rodinou je tu pro Vás aquapark Hranice. V Aquapaku Hranice máte na výběr z mnoha možností vodní zábavy - parní, finskou saunu, tobogány, masážní lavice a mnoha jiných. Významné památky města Hranice: renesanční zámek Hranice, barokní kostel Stětí sv. Jana Křtitele, městské opevnění, dům U zlatého lva, židovský hřbitov ad. V roce 1995 byl počet obyvatel ve městě Hranice přes 20 tisíc, od té doby se ale počet obyvatel začal snižovat. Hranice se člení na 8 katastrálních území a dělí na 9 částí města - Hranice I. - Město, Hranice II. - Lhotka, Hranice III. - Velká, Hranice IV. - Drahotuše, Hranice V. - Rybáře, Hranice VI. - Valšovice, Hranice VII. -  Slavíč, Hranice VIII. - Uhřínov, Hranice IX. - Středolesí. Železniční stanice a katastrální území se nazývá Hranice na Moravě. Hranice mají spousty zvláště chráněných oblastí z hlediska přírodovědného a estetického významu, kde si přijdou na své milovníci cykloturistiky. Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Hranice se nacházejí tyto chráněná území: přírodní rezervace Velká Kobylanka Hranice nebo obdobný název Malá kobylanka Hranice. Další přírodní rezervace se nazývá Doubek Hranice - kde je ochrana smíšeně listnatých stromů. Další chráněnou přírodní památkou jsou Těšice Hranice. Hranice mají díky krasné přírodě a velkému zastoupení jezer a rybníků velký počet rybářských revírů jako jsou: MO Milenov Hranice, MO Olšovec Hranice, MO Býškovice Hranice. Jednou ročně organizuje MO Hranice rybářské závody, které se konají na stanovených lokalitách. Na rybářské závody přijíždí mnoho rybářů i obdivovatelů tohoto vodního sportu, čekéjí je nejen rybařské závody, ale mohou si sníst rybu, kterou si sami chytí. I město Hranice má své záchranné stanice pro ohrožené nebo zraněné druhy živočichů. Hranice jsou v těsné blízkosti lázní města Teplice nad Bečvou. Ve městě se nachází řada škol základních a středních. Hranice každoročně navštíví řada turistů.

Navštivte náš e-shop second-hand.cz, kde najdete velký výběr kvalitního second hand oblečení. Můžete si vybrat z dámské, pánské i dětské módy. Nově se můžete těšit z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí.

Nakupujte online u nás na second-hand.cz

Hranice→81 kmKrnov Jumbohand

Odkazy na město Hranice:

Hranice wikipedie

Město Hranice

Second hand Teplice

Second hand Přerov