Humpolec - Second hand

Humpolec

Second hand ve Vašem městě Humpolec, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, navštivte náš internetový obchod second-hand.cz zaměřený na dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi nízké ceny. Pokud chcete být In a jít s módou oblečte se v našem second handu, nebo potěšte členy vaší rodiny. Navštivte naše stránky a uvidíte, že nebudete litovat second-hand.cz

Pár informací o městu Humpolec. Žije zde necelých 11 tisíc obyvatel. Humpolec se stal městem v roce 1807. Město Humpolec je znám také díky filmům, které se zde točili, patří mezi ně: Dobří holubi se vracejí nebo Údolí krásných žab. Slovo Humpolec zaznělo mnohokrát také ve filmu Marečku podejte mi pero. Humpolec byl v tomto filmu spojován s fiktivní postavou. Kultura v Humpolci: Pokud chcete strávit příjemně kultruní den, Humpolec Vám nabídne vybrat si z těchto muzeí: muzem dr. Aleše Hrdličky Horní náměsti 273, muzeum Pelhřimovská 1054, výstavní sál, Dolní náměstí 253, nebo můžete navštívit skanzen Zichpil, kde se dozvíte obsah života místních obyvatel města Humpolec z 19. a 20. století. Humpolec a školství: ve městě Humpolec najdeme školy od základní, střední nebo gymnázia. Mezi základní školy města Humpolec patří základní škola Hradská, nebo základní škola Hálkova. Město Humpolec vlastní také gymnázium Dr. Aleše Hrdličky. Najdeme zde také českou zemědělskou akademii Humpolec. Zvlášť oblíbenou činností jsou motoristicky krosové závody. Tyto závody jsou v Humpolci velice oblíbené a letos slaví jubielní desátou sezónu. Pořadatelé pořádají akci vždy na konci každé sezóny závod pod názvem Setkání mistrů - rozloučení se sezónou, tento závod je jezdci vždy plně obsazen. Od roku 2003 se mohou na trati vyřádit i mladiství závodníci, koná se tu totiž Mistroství ČR a Pohár sponzorů dětského autokrosu nazývaného Racer buggy.  Rozdělení a části města Humpolec: Brunka, Lhotka, Rozkoš, Světlice, Kletečná, Světlický Dvůr, Hněvkovice Humpolec a další. Pokud se chcete vydat do města Humpolec. Můžete se napojit na následující silnici II. třídy: úsek Křelovice - Petrovice - Humpolec. Nebo na silnici II/ 523 úsek Větrný Jeníkov - Krasoňov - Humpolec.

Není nic jednoduššího a pohodlnějšího než nákup v našem eshopu second-hand.cz .U nás si zboží vybere opravdu každý. Každý kousek je ceněným originálem, který můžete vlastnit i Vy. Zboží na naše stránky přidáváme denně.

 

Odkazy na město Humpolec:

Humpolec Wikipedie

Humpolec město

Second hand Sušice

Second hand Jeseník