Jablonec nad Nisou - Second hand

Second hand ve Vašem městě Jablonec nad Nisou, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás přivítat do našeho internetového obchodu second-hand.cz .V nabídce máme širokou škálu klasického oblečení, od sportovního až po společenské, nabízíme také těhotenské zboží a zboží nadměrných velikostí. Držíme krok s módou a vybíráme jen kvalitní zboží pro Vás. To vše na second-hand.cz .

Ve městě Jablonec nad Nisou žije okolo 45 tisíc obyvatel. Jablonec nad Nisou je známý především jako město, kde se výrábí hlavně bižuterie a sklo. Jablonec nad Nisou má jako město hodně cirkví jako např: církev římskokatolická, církev československá husitská, Svědkové Jehovovi Jablonec nad Nisou, nebo proslulá církev Pravoslavná. Do současnosti se o názvu města Jablonec nad Nisou spekuluje. Za nejvíce pravděpodobným názvem slova Jablonec nad Nisou stojí jabloň, jiná teorie je podle německého slova gabel - větvení. Jablonec nad Nisou a průmysl: nejrozsáhlejší průmysl je sklářský, ale také strojírenský, výroba nábytku také nezustává pozadu. Jablonec nad Nisou má nejrozsáhlejší bižuterní průmysl, kde je zaměstnáno okolo 11 tisíc lidí. Jablonec nad Nisou a památky: Belveder- barokní dům Jablonec nad Nisou, Petřín - s výhledem na Jizerské hory, Schmelowského vila - patří mezi nejhodnotější poválečné stavby města Jablonec nad Nisou, Kantorova vila jedna z nejkrásnějších památek města, Stará radnice a Nová radnice, evangelický kostel Jablonec nad Nisou, Háskova vila Jablonec nad Nisou. Přírodní zajímavosti města Jablonec nad Nisou: Jablonec nad Nisou stojí v centru nádherné přírody, což z něj dělá město zeleně. Do města Jablonec nad Nisou totiž zasahuje Žitavská pánev a Jablonecká kotlina. Jablonec nad Nisou se skládá celkem z 8 místních částí, hlavní místní částí je Jablonec nad Nisou. Dalšími částmi je Proseč nad Nisou, Lukásov Jablonec nad Nisou, Rýnovice, Mšeno nad Nisou. Část Jablonce nad Nisou patří k místní části Jablonecké Paseky, Jablonecké paseky, Vrkoslavice, Kokonín Jablonec nad Nisou. Známé osobnosti města Jablonec nad Nisou: Gustav Leutelt narozen ve městě Jablonec nad Nisou - básník a spisovatel, nebo Gabriela Soukalová - biatlonistka, Jaromír Drábek - ekonom nebo hokejista Jakub Čutta.

Naše stránky jsou přizpůsobeny pro jednoduché a rychlé vyhledávání. Tisíce detailně popsaných kusů oblečení jen pro vás. Neváhejte a navštivte naše stránky. Váš team second-hand.cz 

 

Jablonec nad Nisou330 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Jablonec nad Nisou:

Město Jablonec nad Nisou

Wikipedie Jablonec nad Nisou

Second hand Chomutov

Second hand Děčín