Jablunkov - Second hand

Jablunkov

Second hand ve Vašem městě Jablunkov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, jen u nás najdete výběrové second hand zboží za nízké ceny. Nabízíme široký sortiment kvalitního a značkového zboží všech kategorií a velikostí. Naše nabídka platí pro všechny věkové kategorie, na skladě máme i zboží v nadměrných velikostech. Potěšte sebe i své blízké www.second-hand.cz

Jablunkov - První písemná zmínka o obci Jablunkov pochází z roku 1345. Jablunkov se nachází v okrese Frýdek Místek, v Moravskoslezském kraji. Obcí Jablunkov protéká říčka Olše a Lomná. Počet obyvatel v Jablunkově dosahuje cca 5800, z toho je menší část obyvatel je polské národnosti. Jablunkov je nejvýchodnějším městem v České republice. Jablunkov se stal městem již v roce 1560. Sport v Jablunkově: sportovní tými působící ve městě Jablunkov: fotbalové mužstvo 1. FK Spartak Jablunkov, 1. běžecký oddíl Jablunkov, ČRS MO Jablunkov aj. Kulturní zajímavosti města Jablunkov. Hlavním znakem města Jablunkov je právě jeho historické náměstí. Náměstí města Jablunkov patří mezi ty nejkrásnější v ČR. Na náměstí města Jablunkov můžeme navštívit klášter Alžbětínek, farní kostel Božího těla, nebo nejstarší měštanský knížecí dům ze 16. století. Na okraji města Jablunkov můžeme navštívit plícní sanatorium, které je velice významným dílem moravských architektů. Ve městě Jablunkov najdeme také Charitu. Jablunkov je ideálním místem pro odpočinek. Ve městě Jablunkov můžete využít tyto rekreační sporty: squash, plavání, bowling, masáže, sauny a mnoho dalších volnočasových aktivit na zpříjemnění dne. Turistika a návštěvnost města Jablunkov: Jablunkov je obklopen Slezskými Beskydy, Slovenskými Beskydy a Moravsko-slezskými Beskydy. Právě turisté jezdí navštěvovat město Jablunkov za rekreací a za nádhernou okolní přírodou. V letním období se ve městě Jablunkov pořádají výlety, jak už pěší nebo cykloturistické, v zimním období si můžete zalyžovat na přilehlých kopcích.Jablunkov má i své lyžařské vleky. Lyžařské vleky v Jablunkově: na Velkém Polomu, v Dolní i Horní Lomné a další. Slavností akce pořádané ve městě Jablunkov. Ve městě Jablunkov se každoročně pořádají tyto 3 nejzákladnější slavnosti. O zábavu ve městě Jablunkov rozhodně není nouze. Do mezinárodního týdne beskydské kultury je začleněna slavnost Gorolski Swieto. Hlavním a velice oblíbeným festivalem, který můžete ve městě Jablunkov navštívit je Festival na pomezí, kde můžete spatřit velice známe osobnosti, jednou takovou byl i písničkář Jaromír Nohavica.

Navštivte náš e-shop www.second-hand.cz , najdete u nás ty nejnovější věci. U nás si můžete vybrat z dámské, pánské, ale i dětské módy. V naší nabídce najdete jen moderní a značkové věci, to vše  ceny. Pokud jste z města Jablunkov neváhejte a navštivte náš e-shop www.second-hand.cz. Věříme, že s nákupem u nás budete spokojení.

 

Krnov→116 km→Jablunkov

 

Odkazy na město Jablunkov:

Informační portál Jablunkov

Wikipedie Jablunkov

Second hand Vysoké Mýto

Second hand Mohelnice