Jaroměř - Second hand

Jaroměř

Second hand ve Vašem městě Jaroměř, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z města Jaroměře, chcete se hezky obléct, a zároveň ušetřit? Zveme Vás do našeho internetového obchodu second-hand.cz, náš second hand nabízí velký výběr kvalitního a módního second hand a outlet oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny.

Jaroměř má počet obyvatel lehce přesahujících dvanáct tisíc. Střed města Jaroměř je vyhlášen za mětskou památkovou zónu. První historicky doložená zpráva o městě Jaroměři je od roku 1126. Jaroměř leží v Královéhradeckém kraji. Jaroměř je jedno z mála měst, kde se dochovala krásná příroda, hlavně v letních měsících láká řadu lidí právě město Jaroměř. Jaroměř i pro svou rozlohu je velice známé městečko.Takže na většině území najdete ve městě Jaroměř velký výskyt zeleně. Známé muzeum: Železniční muzeum výtopna Jaroměř. Osobnosti města Jaroměř: Antonín Švorc Jaroměř, sochař a architekt Antonín Wagner Jaroměř, nebo vědec a architekt Otakar Binar Jaroměř. Jaroměř je nyní významnou křižovatkou regionálního významu, spojuje totiž 3 hlavní železniční tratě. Ve městě Jaroměř najdeme 3 základní školy ZŠ. B. Němcové Jaroměř, ZŠ Na Ostrově Jaroměř, a základní škola Josefov Jaroměř. Dále ve městě Jaroměř najdeme zemědělské účiliště Jaroměř, střední odbornou školu Jaroměř, a také gymnázium Jaroměř. Průmysl a Jaroměř: Hlavní a nejdůležitější firmy, které se nachází v Jaroměři jsou: firma Černý Semena Jaroměř, JUTA Dvůr Králové Jaroměř, dále pak firma Kymberly-Clark a firma Karsit Jaroměř. Kulturní památky v Jaroměř: ve Jaroměři najdeme nejen krásnou přírodu, ale město Jaroměř se může chlubit i dochovanými kulturními památkami. Asi nejvýznamnější památkou, kterou ve městě Jaroměř můžeme objevit je gotický chrám sv. Mikuláše, který pochází nejpravděpodobněji z roku 1325. Další kulturní památky města Jaroměř: socha sv. Jana Nepomuckého, socha sv. Václava, kaple Nejsvětější Trojice nebo kaple sv. Anny na Pražském předměstí.

Na second-hand.cz - máte na výběr z tisíce kusů second hand a outlet zboží, které denně doplňujeme, na výběr máte jen z těch nejkvalitnějších kousků. Zboží si budete moct vyhledat podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí. Váš team second-hand.cz

 

Odkazy na město Jaroměř:

Jaroměř wikipedie

Jaroměř město

Second hand Zábřeh

Second hand Varnsdorf