Jičín - Second hand

Second hand ve Vašem městě Jičín, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, náš e-shop second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního second hand a outlet oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za nejnižší možné ceny, ale také těhotenské zboží a zboží nadměrných velikostí. Nakupujte jednoduše a rychle na second-hand.cz

Jičín je město ležící v Jičínské pahorkatině. Ve městě Jičín žije okolo šestnácti tisíc obyvatel. Jičín má velký počet turistických památek a celkově je město Jičín nádhnerné město. Jičín je turisticky vyhledávané město, díky nádherné přírodě a zachovaným kulturním památkám je město označováno za jedno z nejkrásnějších měst v ČR. Jičín patří k mála městům, kde bylo zachováno tak mnoho památek: kostel sv. Ignáce z Loyoly Jičín, kostel sv. Jakuba Většího Jičín, Mariánský sloup Jičín, kašna Amfitrite Jičín, městský dům U orla Jičín, měšťanský dům Hollarovský Jičín, Čerovka Jičín. Jičín je menší městečko, které žije především z průmyslu a turismu. V Jičínu je hlavním odvětvím průmysl, který zamněstnává značnou část obyvatel. Hlavní průmyslové továrny v  Jičínu jsou: Continental Jičín, AEG Jičín - firma vyrábějící elektronické a elektrické zařízení. Nebo další firma ve městě Jičín Seco GROUP. Dále ve městě Jičín sidlí firmy Ronal a Continental Jičín. Jičín se v dnešní době stará o rekonstrukci historických památek, které je jednou z hlavních příjmů města Písek. Kulturní život v Jičínu: součástí běžného života jsou pro Jičín nejrůznější kulturní aktivity. Hlavní kulturní akce konající se v Jičínu je jičínské léto. Další oblíbenou akcí je Prodloužený víkend, tato akce se prolíná s prolínají s Jičínským létem. Členění města Jičín: Části Jičínu - Holínské předměstí, Nové město, Pražské předměstí, Sedličky, Soudná, Staré město Jičín a Valdické předměstí Jičín. Ve městě Jičín se narodilo plno známých osobností od zpěváků, spisovatelů a přírodovědců: např. Michal Suchánek - český bavič, moderátor, pocházející také z města Jičín. Nebo známá česká herečka a moderátorka Miluše Bittnerová pocházející také z Jičínu. Dále Český pedagog Josef Walter, který byl ředitelem učitelského útvaru.

Neváhejte a navštivte second-hand.cz. Zboží přidáváme denně, čeká na Vás mnoho slev a akcí a rychlý, jednoduchý online kákup.

 

Odkazy na město Jičín:

Město Jičín

Wikipedie Jičín

Second hand Krnov

Second hand Svitavy