Kadaň - Second hand

Second hand ve Vašem městě Kadaň, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Zveme Vás na nákup second hand a outlet oblečení. Náš internetový second hand second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního oblečení. Můžete si vybrat z dámské, pánské i dětské módy. Nově se můžete těšit z nabídky těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí. Second hand a outlet zboží dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie.

Kadaň je považováno za tehdejší královské město. První zmínka o městě Kadaňi je z roku 1183. Město Kadaň v dnešní podobě bylo založeno pravděpodobně na konci 11. století. Kadaň leží v Ústeckém kraji. Kadaň se nachází v okrese Chomutov. Město Kadaň má na svém území značnou část historických památek. Počet obyvatel: v Kadani žije cca 19 tisíc obyvatel. Co se týče vývoju počtu obyvatel, má Kadaň rostoucí trend. Za vedením města Kadaň stojí starosta. V rozmezí let 1966-1971 byla u města Kadaň vybudována Kadaňská přehrada. Mezi pamětihodnosti města Kadaň patří - náměstí, Kadaňský kostel Kadaň, Františkánský klášter Kadaň, sloup Nejsvětější Trojice Kadaň, Svatá brána Kadaň, městská radnice Kadaň, hřbitovní kostel Kadaň, kašna Kadaň, měšťanské domy Kadaň, Alžbětínský klášter Kadaň. Ve městě Kadaň stojí za to navštívit zdejší galerii a muzeum. Mezi jedno z nejznámnějších galerií, které můžete v Kadaňi spatřit je galerie Karla Havlíčka, která nabízí výstavu umění Karla Havlíčka. Další zajímavé umění, které lze spatřit je galerie Josefa Lieslera, jedná se o výstavy děl, které prezentují současnou společnost. Muzea a galerie Kadaň: mětské muzeum Kadaň, galerie Karla Havlíčka Kadaň nebo známá galerie U Adama. Pro víkendový oddech si můžete naplánovat například navštěvu místního nově zrekonstruovaného kina. Kino Hvězda Vám nabídne nevšední zážitek v podobně moderního kinosálu s přilehlou kavárničkou. Významné osobnosti a rodáci města Kadaň např: Karel Havlíček, Josef Dvořák, Josef Kokeš, Mikuláš z Kadaně. Poblíž města Kadaň se nachází národní přírodní rezervace, přírodní památka Želinský meandr Kadaň. Ve městě Kadaň najdete řadu škol základních a středních.

Nakupujte jednoduše a rychle z pohodlí Vašeho domova na second-hand.cz. Čeká na Vás nabídka z tisíce kusů zboží. Jednoduše si vyhledejte zboží podle kategorie, výrobce, velikosti, barvy, ceny. Zboží přidáváme denně. Nabízíme spoustu výhod, slev a akcí. S pozdravem Váš tým second-hand.cz

 

Kadaň→478 km→Krnov Jumbohand

Odkazy na město Kadaň:

Město Kadaň

Wikipedie Kadaň

Informační portál města Kadaň

Second hand Jirkov

Second hand Žatec