Karviná - Second hand

Second hand ve Vašem městě Karviná, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás pozvat do našeho internetového second hand obchodu second-hand.cz, náš internetový second hand nabízí velký výběr kvalitního oblečení. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu, ale také těhotenské zboží a zboží v  nadměrných velikostech. To vše nabízíme za nejnižší možnou cenu. Zaměřujume se na kvalitní, značkové a moderní oblečení.

 

Karviná - První písemné zmínky o území dnešního města Karviná jsou již z roku 1268. Jsme rádi, že lidé z města Karviná jeví o naše zboží velký zájem. Karviná leží v Moravskoslezském kraji, na severním okraji předhůří Beskyd v údolí řeky Olše. Karviná se nachází v Moravskoslezském kraji. Město Karviná sčítá cca 57 000 obyvatel. Největší skupinu tvoří Slováci s Poláky. Karviná velmi úzce sousedí s polskou hranicí. V čele města Karviná je primátor. Obyvatelé města Karviná žijí převážně v panelové výstavbě. Poslední sčítání lidí ve městě Karviná ukázalo, že ve městě Karvina žije zhruba 60 tisíc obyvatel. Karviná se člení na 6 katastrálních území, na kterých leží 9 místních částí. Karviná je patnáctým největším městem České republiky. Některé části města Karviná se také potýkají s důsledky hlubinné těžby uhlí. Karviná je taky proto známá svými doly, nejznámější Důl Darkov Karviná. Díky těžkému průmyslu patří ovzduší ve městě Karviná mezi nejvíce znečištěné v České republice. Karviná se potýká s velkou nezaměstnaností. Karviná je mimo jiné univerzitní město - Karviná se pyšní taky obsáhlým výběrem škol - (střední škola ochrany osob a majetku Karviná, vyšší odborná škola Dakol Karviná, obchodně podnikatelská fakulta Karviná). Ve městě Karviná je spousta obchodních a nákupních center. Okresem Karviná prochází hlavní silniční tah D1 a rychlostní silnice. Okres Karviná sousedí s okresy Opava, Ostrava-město, Frýdek Místek. Mezi památky okresu Karviná patří kostely, radnice, kašna, zámek, lázně, kaple, vodárenská věž. Město Karviná má v plánu výstavbu spalovny odpadů. Slavní rodáci města Karviná jsou Dana Zátopková, Radek Štěpánek, Šárka Kašpárková, Petra Němcová.

 

Náš internetový obchod second-hand.cz a kamenná prodejna (Jumbohand, Revoluční ulice, naproti Lidlu) sídlí v Krnově, vzdálená od města Karviná 82 km. Vyhledat zboží je velice jednoduché, pomocí nastavitelných filtrů si nastavíte Vámi vyhledávané produkty. O vašem produktu budete dále informováni pomocí fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Dále na Vás čeká spousta akcí a slev. Navštivte náš server a přesvědčte se sami, že nákup u nás je hračka. Váš second hand team second-hand.cz

 

Karviná→82 km→Krnov Jumbohand

 

Internetové odkazy a Karviná:

Město Karviná

Wikipedie Karviná

Informační portál města Karviná

Second hand Liberec

Second hand Plzeň