Kolín - Second hand

Second hand ve Vašem městě Kolín, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, vlastníme prodejnu se zaměřením na second hand a outlet zboží. To dovážíme výhradně z Anglie a ze zemí Evropské unie. Zaměřujeme se na zboží kvalitní, značkové a moderní, které po příjezdu k nám pečlivě třídíme. Nabízíme módu dámskou, pánskou, dětskou. Nově jsme podle většího zájmu práve Vás zákazníků rozšířili sortiment o zboží těhotenské a nadměrných velikostí. To vše za rozumné ceny. Vybere si u nás second-hand.cz opravdu každý.

Navštivte náš internetový obchod. Je pro Vás připravena nabídka z tisíce kusů zboží, které přidáváme denně. Naše nastavitelné filtry, Vám usnadní spoustu času a práce při výběru. Navíc na Vás čeká spousta slev, akcí a výhod ve formě (dodání do dalšího pracovního dne, možnosti vrácení zboží a spousta dalších).

Krátce o městu Kolín. První písemná zmínka o městě Kolín pochází z roku 1261, avšak město Kolín o jeho bezprostřední okolí bylo osídleno již v pravěku. Dřívější název města Kolín, byl  Neu Kolin, později Kolín. Město Kolín se nachází na východě v Středočeském kraji. Městem Kolín protéká řeka Labe. Ve měste Kolín žije cca 31 tisíc obyvatel. Kolín se skládá z 10 městských částí. Kolín je také důležitou železniční křižovatkou. V Kolínu najdeme také říční přístav. Historické jádro města Kolín se považuje za městskou památkovou rezervaci. Mezi památky města Kolín patří kostely, chrám Kolín, synagoga, radnice Kolín, kašna, morový sloup Kolín, hřbitov. Kolín je velice moderní město, které se neustále vyvíjí a poskytuje služby ve všech oblastech. V Kolínu je i mnoho sportovních zařízení, atletický stadion, DiscGolf, velice oblíbeným místem je vodní svět Kolín, kde na Vás čekají bohaté možnosti sportovní zábavy, služeb a relaxací. Oblíbenými atrakcemi je vyhřívaný bazén nebo také dětský bazén či tobogány. Osobnosti pocházející z Kolínu jsou např. Miloš Zeman, Petr Parléř, Karel Leger, Jan Březina, Eva Randová a spousta dalších. Město Kolín a průmysl: průmysl ve mestě Kolín je automobilový, strojírenský, polygrafický, chemický, potravinářský, tyto průmysly jsou hlavním odvětvím v Kolíně. Kolín se i přes rozvoj podniků a firem potýká s nezaměstnaností. Kolín sčítá řadu základních, středních a vysokých škol. Kolín má spoustu nákupních a obchodních center.

Navštivte naše stránky second-hand.cz Nakupovat u nás můžete online přes náš e-schop second-hand.cz ,nabízíme zboží pro všechny věkové kategorie.

 

Kolín→256 km→Krnov Jumbohand

 

Odkazy na město Kolín:

Město Kolín

Wikipedie Kolín

Second hand Orlová

Second hand Česká Lípa