Kopřivnice - Second hand

Second hand ve Vašem městě Kopřivnice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho internetového obchodu second-hand.cz, kde na Vás čeká bohatá nabídka second hand i outlet zboží. Nabízíme dámskou, pánskou a dětskou módu, nově těhotenské zboží a zboží nadměrných velikostí. Zaměřujeme se na kvalitní a moderní textil, tak neváhejte a přesvědčte se sami: second-hand.cz

Jsme rádi, že lidé z města Kopřivnice jeví o naše zboží čím dál větší zájem. První stopy osídlení města Kopřivnice sahají až do starší doby kamenné. Městu Kopřivnice se taky někdy nazývá město automobilů. Vznik samotného města Kopřivnice se datuje k 13. století. Vlajka a znak města Kopřivnice se nesou v bílo-červené barvě. Kopřivnice leží v údolí obklopeném kopci Červený kámen a Bílá hora. Kopřivnice se nachází v okrese Nový Jičín, v Moravskoslezském kraji. Ve městě Kopřivnice žije cca 23 000 obyvatel. Město Kopřivnice se skládá ze 4 místních částí: Kopřivnice, Lubina, Mniší, Vlčovice. Kopřivnice se proslavila automobilním průmyslem - firmou Tatra a.s., která vyváží do celého světa. Místní občané města Kopřivnice se mohou těšit z cyklostezek. Ve městě Kopřivnice se nachází asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice, v oblasti cyklistiky, boxů, horolezectví.Mezi pamětihodnosti města Kopřivnice patří např. hlavně technické muzeum Kopřivnice, zřícenina, vyhlídka, rozhledna, kostely. Významné osobnosti města Kopřivnice: Emil Zátopek Kopřivnice, Jiří Hanzelka Kopřivnice, Ignác Raška Kopřivnice, Adolf Jasník Kopřivnice, generál čs. armády Otakar Sviták Kopřivnice. Město Kopřivnice láká sporty jako např. tenisem, jízdou na koni, minigolfem, bowlingem. Ve městě Kopřivnice se pořádá každoročně řada akcí, výstav. Poblíž Kopřivnice se nachází Štramberk, Příbor, Hukvaldy. Kopřivnice se nachází v tzv. "Lašské bráně Beskyd. Město Kopřivnice má také své muzeum nazývající se technické muzeum Tatra Kopřivnice, kde najdete sbírku automobilů tatra.

 

Náš internetový obchod a kamenná prodejna Jumbohand má sídlo v Krnově, pokud například pocházíte ze západní části České republiky můžete se na naše stránky podívat online  second-hand.cz, zboží pro Vás přidáváme denně a je pro Vás připravena spousta slev a akcí.

 

Kopřivnice→83 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Kopřivnice:

Město Kopřivnice

Wikipedie Kopřivnice

Second hand Strakonice

Second hand Trutnov