Kozmice - Second hand

Kozmice

Second hand ve Vaší obci Kozmice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

 

Vážení zákazníci, jen u nás najdete široký sortiment výběrového second hand a outlet zboží za nejnižší ceny. Zboží pro Vás dovážíme ze zahraničních zemí. Zaměřujeme se na prodej kvalitního a značkového textilu. Navštivte nás na www.second-hand.cz. U nás najdete všechny módní kategorie i velikosti.

znak obce Kozmicezdroj: wikipedie

 

Kozmice - Kozmice jsou velmi krásnou, malebnou a udržovanou obcí, která leží v oblasti nazývané Hlučínsko. Význačné pro naši firmu www.second-hand.cz je, že z obce Kozmice pochází naše paní majitelka Kateřina Zajícová, rozená Sukačová, která navštěvovala místní základní školu, kde později po absolvování střední školy pracovala jako asistentka pro handicapované děti. Poté jako asistentka klientů Domu pokojného stáří v Ludgeřovicích. V roce 2002 se paní Kateřina seznámila se svým manželem, v následujícím roce se vzali a narodila se jim dcera Veronika. Později v roce 2012 začala s manželem podnikat v Krnově, kde spolu založili kamennou prodejnu a následně e-shop zaměřený na prodej second-hand a outlet textilu. V letech 2013 se manželům Zajícovým narodil syn Petr. Nyní úspěšně a s plným úsilím oba vedou své podnikání, kde vytvářejí velkou řadu pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením.

První písemná zmínka o založení obce Kozmice pochází z roku 1349. V 15. století byla obec Kozmice rozdělena na horní a dolní část. Od roku 1973 se obec Kozmice stala součástí města Hlučín. Kozmice se nachází v okrese Opava, v Moravskoslezském kraji, v oblasti zv. Hlučínsko. Obec Kozmice jsou malé rozlohou, proto i počet obyvatel dosahuje necelých 1800. Krajem obce Kozmice protéká říčka Juliánka. Na okraji obce Kozmice se nachází dva menší rybníky. V čele obce Kozmice je starosta, který zajišťuje chod obce. Poblíž obce Kozmice se nachází tři větší města - Ostrava, Opava, Hlučín. V obci Kozmice najdete farní kostel sv. Floriána, stodolu s ohradní zdí, stavba Kolečkova mlýna. Dále najdete v obci Kozmice památníky na počest padlým ve válce a Boží muka. Kdo má v oblibě cykloturistiku, obcí Kozmice prochází udržovaná cyklostezska. V obci Kozmice se nachází mateřská i základní škola, ale také knihovna. Příznivci radovánek si v obci Kozmice přijdou na své na místních hřištích. Obec Kozmice každoročně pořádá řadu akcí, jarmarků, výstav... V obci Kozmice je zřízen sbor dobrovolných hasičů. Kdo zatouží po vodních sportech, kousek od obce Kozmice nalezne Hlučínské jezero. Jezero Hlučín neslouží jen ke koupání, ale pořádá se zde i taneční zábavy. Kozmice jsou v blízkém okolí obklopeny lesy, kde si mohou místní vyjít na příjemnou procházku. Přesto, že je obec malá, zajíždí zde vlak i autobus, takže pro zdejší není problém se dostat do okolních vesnic a měst.

 

 

Naše kamenná prodejna se nachází v Krnově, ale nezoufejte, nakupujte z pohodlí svých domovů – tzv. online, a to z našich internetových stránek www.second.hand.cz. Nákup na našich internetových stránkách je rychlý a pohodlný. Jednoduše to zvládne opravdu každý! Zboží přidáváme denně a čeká na Vás spousta slev a akcí.

Jumbohand KrnovPaní majitelka Kateřina Zajícová

 

 

Kozmice→44 kmKrnov Jumbohand prodejna

 

Odkazy na Kozmice:

Second hand Veselí nad Moravou

Second hand Ivančice

Oficiální stránky obce Kozmice

Místopisný portál obce Kozmice

Wikipedie obce Kozmice