Kravaře - Second hand

Kravaře

Second hand ve Vašem městě Kravaře, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Chtěli bychom Vás přivítat v našem internetovém obchodě?  Náš e-shop www.second-hand.cz nabízí nejnovější módní věci za velmi příznivé ceny. U nás najdete všechny druhy velikostí, které jsou rozděleny pro pány, dámy, ale také pro ty nejmenší, nyní jsme pro vás zavedli i zboží nadměrných velikostí. V nabídce mámé i výběr zboží těch nejznámnějších světových značek. Navštivte nás na www.second-hand.cz a vyberte si to co právě hledáte.

Město Kravaře

Kravaře jsou město ležící v Moravskoslezském kraji. Kravaře spadají do okresu Opava. Kravaře mají počet obyvatel pohybující se kolem 6 750. Město Kravaře a historie: první zmíňka o městu Kravaře pochází z roku 1224. Kravaře jsou tichým a malým městečkem ideálním pro život. Kravaře jsou vzdáleny od města Opava 8km. Nejznámnější rod, který držel v moci kravařské panství byli tzv. Benešovci, přezdívání také páni z Kravař. Tento rod, který měl ve vlastnictví město Kravaře patřil v té době k nejbohatším rodům na Moravě. Z jejich erbů mají Kravaře odvozen svůj mětský znak. Části obce Kravaře: Kouty, Kravaře, Dvořisko. Město Kravaře a součastnost: město Kravaře již přes sto let pořádá tzv. Kravařský odpust. Město Kravaře jsou  v době oslav  velice oblíbeným a vyhledávaným místem. Lidé z okolních měst a obcí příjíždí navštívit právě město Kravaře. Osobnosti z  Kravař: trenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik pocházející z města Kravaře, Pavel Kravaře, nebo bývalá modelka narozená ve městě Kravaře Monika Žídková. Kultura v Kravařích: pro pohodlný víkendový relax můžete s rodinou a přáteli vyrazit do zámku a muzea Kravaře. Prohlédnout si můžete zámek i muzeum Kravaře za menší finanční poplatek. Kravaře a sportovní využití: sport je oblíbenou aktivitou v Kravařích. Oblíbenou činností ve městě Kravaře je běh. proto vznikl spolek běžecký klub Kravaře. Závod se koná ve městě kravaře, každoročně vždy v červnu. I pro tenisové nadšence mají Kravaře dobrou zprávu. Můžete si zahrát na tenisových kurtech. Dále fotbalové hřiště, kde působí družstvo TJ Sokol Kravaře. Adventure Golf Kravaře: minigolf pro profesionály nebo pro rodinou zábavu.
 Hlavním rekreačním komplexem je Buly arény Kravaře, kde najdete místo pro odpočinek, ale také pro sport. Dalším oblíbeným místem je Aquapark Kravaře, nově otevřený areál vedle Buly arény Kravaře. Kravaře jsou proslulé právě díky Buly aréně Kravaře. Aquapark Kravaře vám poskytne příjemný pobyt s relaxací nebo masáží. Kravaře nabízí také mětskou knihovnu.

Neváhejte a navštivte náše stránky www.second-hand.cz . Naše stránky jsou přizpůsobeny jednoduchému vyhledávání a nakupování zboží. Zboží nabízíme pro všechny věkové kategorie, nakoupit můžete taky oblečení v nadměrných velikostech. Nabízíme také mnoho slev a akcí. Zboží vám dodáme do dalšího pracovního dne.

 

Odkazy na Kravaře:

Město Kravaře

Wikipedie Kravaře

Second hand Přelouč

Second hand Chotěboř