Krnov - Second hand

Second hand ve Vašem městě Krnov, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z města Krnov, chtěli bychom Vás pozvat do našeho second hand a outlet obchodu. Na naše stránky se dostanete přes tento internetový odkaz: second-hand.cz . Jestli se rádi kvalitně a levně oblékáte, náš second hand je pro Vás tím ideálním řešením. Můžete navštívit naši kamenou prodejnu Jumbohand, která se nachází přímo v Krnově. Jestli navštívíte náš second hand máte na výběr z mnoha kvalitního zboží pro všechny věkové kategorie. Zabýváme se prodejem kvalitního, značkového, moderního second handového i outletového zboží. Nabízíme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi nízké ceny. Nyní Vám nabízíme také novinky oblečení na zimní období. (čepice, rukavice, bundy a mnoho dalšího). Snažíme se Vám vyhovět a rozvíjet pro Vás sortiment o zboží těhotenské a nadměrných velikostí. Second hand a outlet zboží pro Vás dovážíme dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Naše kamenná prodejna (Jumbohand) se nachází, na ulici Revoluční 50 (naproti prodejny Lidl) nebo můžete vybírat online ze široké nabídky zboží na našem e-shopu second-hand.cz.

 

Na našich stránkách na Vás čeká bohatý výběr, ve skladu máme tisíce kusů oblečení připravené k expedici. Zboží přidáváme denně a vybere si opravdu každý člen Vaší rodiny. Navštivte naší prodejnu Jumbohand a vyberte si to pravé zboží pro Vás. Rovněž se ihned dozvíte kvalitu zboží, která Vám napoví, v jakém stavu se oblečení nachází. Je pro Vás připravena spousta slev i akcí. Náš obchod ve městě Krnov nabízí spoustu výhod ve formě rychlého dodání, do druhého pracovního dne, nebo poštovného zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč.

Krnov - Město se vyvíjelo postupně a konečné formování města bylo ukončeno již ve 13. století. První název pro Krnov byl Kymow. Krnov nazýván německy Jägerndorf, polsky název pro Krnov je Krnów. Krnovem protéká řeka Opava a Opavice. Krnov je tzv. hornoslezské město v okrese Bruntál. Krnov se nachází v těsné blízkosti polských hranic. Město Krnov se nachází v podhůří Nízkého Jeseníku, ten je považován za chráněnou krajinou oblast. Krnov je podle statistických údajů 47 největším městem v České republice. V období války byl počet obyvatel v Krnově téměř dvojnásobný, ale po ukončení druhé světové války a odstěhování německého obyvatelstva se počet obyvatel snížil, ale i tak zde žije cca 24 000 obyvatel. Krnov je proslulý zejména výrobou oblíbeného nápoje Kofola a sirupů Jupí, dále výrobou varhan, textilní galanterií, nebo výrobou kotlů. I přes mnoho firem ve městě, se Krnov potýká s velkou mírou nezaměstnanosti. Krnov nabízí plno pamětihodností např. kostel sv. Martina, evangelický kostel, synagogu, Chářovský park, Minoritský klášter, kaple sv. Ducha, rozhledna na Cvilíně, poutní kostel sv. Panny Marie, rozhledna na Ježníku, radnice, Flemmichova vila, městské divadlo. Mezi krnovské osobnosti patří např. Leopold Bauer, Jana Bernášková, Radek Bonk, Tereza Chlebovská. V roce 1997 město Krnov výrazně poznamenala ničivá povodeň, která zaplavila téměř celé město Krnov a způsobila spostu materiálních škod, přesto však se město Krnov dalo rychle dohromady. V posledních letech se město Krnov mění z průmyslového města, na město "zeleně". Naplňování cílů zaměřených na vytváření atmosféry města Krnov nejen příjemného na pohled, ale i vlídného pro život, přineslo městu Krnov prestižní titul Město stromů 2008/09. Krnov je krásné malebné městečko, které každoročně láká spoustu zahraničních i tuzemských turistů.

 

Neváhejte a navštivte nás v Krnově, s pozdravem Váš team internetového obchodu second-hand.cz

 

Jumbohand Krnov

Jumbohand Krnov

 

Odkazy na Krnov:

Město Krnov

Wikipedie Krnov

Informační portál města Krnov

Ostatni second hand weby:

Second hand Tábor

Second hand Děčín