Kuřim - Second hand

Kuřim

Second hand ve Vašem městě Kuřim, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci z města Kuřim, zveme Vás do našeho internetového second hand obchodu second-hand.cz . V nabídce máme kvalitní, značkové a moderní oblečení. Zboží nabízíme pro všechny věkové kategorie. To vše naleznete na second-hand.cz.

Město Kuřim leží v Jihomoravském kraji v okrese Brno-venkov. V okrese Brno venkov je Kuřim největším městem. Kuřim a turistika - Kuřim má nádhernou přírodu a díky tomu je ve městě Kuřim rozsáhlá a oblíbená především turistika. Ve městě Kuřim najdeme mnoho přírodních rezervací a chráněných rostlin. Pro zájemce, kteří chtějí navštívit Kuřim, by určitě neměli zapomenout na rozhlednu na Babím lomě. Tato rozhledna nacházející se ve městě Kuřim Vám nabídne nádherný pohled na okolní krajinu. Dalším přírodním areálem, který stojí na navštívení je přírodní areál Zlobice Kuřim, v tomto areálu si milovníci zvířat přijdou na své. Další turisticky zajímavá místa hřbet Baba, a plno dalších zajímavých míst, které Vám město Kuřim nabízí. Cyklotrasy a Kuřim 5186: A) Kuřim-Drásov- Železné-Tišnov. Kuřim 5197,B) Kuřim- Malhostovice-Skalička- Býkovice. Kuřim 5231,C) Brno, Mokrá Hora-Kuřim- Chudčice- Veverská Bítýška. Ve městě Kuřim se také vede průmyslu. Hlavní prosperující průmyslové firmy v Kuřimi jsou: firma na výrobu litin- Slévárna, firma zabývající se výrobou obráběcích kovů TOS Kuřim, nebo TE Connectivity (Kuřim) - výroba elektrokabeláží. Sport a Kuřim: ve městě kuřim je velice oblíbený sport, ve městě je velice oblíbenou sportovní činností házená. Kuřim vlastní také fotbalový stadión, fitness, saunu. Ve městě Kuřim najdeme také lezeckou stěnu. Lidé z Kuřimi tak mohou ve svém volném čase navštívit nespočet sportovních aktivit. Kuřim má celkem 4 školy, patří zde např: SOŠ a SOU Kuřim, dále ZUŠ Kuřim, založená v roce 1949 ve městě Kuřim. Něco z málo z historii o městě Kuřim. Kuřim se stala městem roku 1964 a od roku 2003 se stala obcí s rozšířenou působností. Navštivte město Kuřim a kochejte se přírodou, kterou Vám město Kuřim nabízí. Město Kuřim opravdu stojí za prohlídku. Neváhejte a podnikněte výlet s rodinou či přáteli do tohoto města Kuřim.

Na second-hand.cz - Máte na výběr z tisíce kusů second hand a outlet zboží, které denně přidáváme, vybere si opravdu každý. Vyhledávat můžete podle fotografie, typu oblečení, značky, barev, ceny nebo velikostí, k tomu Vám poslouží naše nastavitelné filtry. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí. Váš team internetového obchodu second-hand.cz 

 

Odkazy na Kuřim:

Kuřim wikipedie

Kuřim město

Second hand Domažlice

Second hand Velké Meziříčí