Kutná hora - Second hand

Second hand ve Vašem městě Kutná Hora, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, vítejte na našich stránkách second-hand.cz. Jsme internetový obchod zabývající se prodejem second hand a outlet zboží, po příjezdu zboží k nám jej roztřídíme a poté je vkládáme na náš eshop. Zaměřujeme se na všechny módní kategorie a velikosti. Zakládáme si na kvalitním oblečení, které potěší nejenom Vás, ale i vaše blízké.To vše za rozumné ceny pro Vás a celou Vaší rodinu.

Kutná Hora - Založení města Kutná Hora se datuje k 13. století. Původní německý název pro město Kutná Hora, byl Kuttenberg. Název města Kutné Hory naznačuje význam (kutat = těžit). Kutná Hora se skládá z 12 místních částí na 7 katastrálních územích. Ve městě Kutná Hora a jeho bezprostředním okolí, se těžilo ve velkém stříbro. V Kutné Hoře se nachází pivovar, známá tabáková továrna, strojírenský závod. I přes rozvoj podniků a firem, se město Kutná Hora potýká s nezaměstnaností. Kutná Hora má nádhernou přírodu a okolí. Když se řekne Kutná Hora, každému se určitě vybaví seznam světového dědictví UNESCO. Právě historické centrum města Kutná Hora je městskou památkovou rezervací spolu kostelem sv. Barbory a kostelem Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci, které jsou v seznamu světového dědictví UNESCO. Mezi další památky města Kutná Hora patří např. Palackého náměstí, chrám sv. Barbory Kutná Hora, muzeum, hrádek, kostel sv. Jakuba, kašna, kamenný dům Kutná Hora, Tylův dům, klášter Kutná Hora, morový sloup, Jezuitská kolej, Vlašský dvůr Kutná Hora a spousta dalších nádherných staveb. Kutná Hora je městem kultury, proto zde vzniká řada kulturně založených spolků. Mezi výzmané osobnosti Kutné Hory patří například - Josef Kajetán Tyl, Petr Brandl, Jan Macháček, Boleslav Plaček a spousta dalších osobností z města Kutná Hora. Od roku 1538 je v Kutné Hoře pivovar, který ješte donedávna vařil známé pivo Lorec. Dále zde sídlí tabáková firma, kterou již má ve vlastnictví Phillip Morris. V Kutné Hoře se nachází řada základních, středních škol, ale i vyšší odborná škola. Mimo jiné najdete ve městě Kutná Hora spoustu nákupních řetězců. Pokud chcete navštívit město Kutná Hora a nevíte, kde se přesně nachází, tak se stačí podívat na oficiální stránky města, kde jsou rezepsané časy hormadné dopravy ať už se jedná o vlakové spojení, nebo autobusové.

Přijďte navštívit náš e-shop a nakupujte z pohodlí Vašeho domova na second-hand.cz Čeká Vás bohatá nabídka z tisíce kusů oblečení. Můžete si vybrat podle kategorie, typu oblečení, fotografie, barvy, ceny. Zboží je pro všechny věkové kategorie. Nakupujte online u nás přes second-hand.cz.

 

Kutná Hora225 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Kutná Hora:

Město Kutná Hora

Wikipedie Kutná Hora

Informační portál města Kutná Hora

Second hand Blansko

Second hand Přerov