Liberec - Second hand

Second hand ve Vašem městě Liberec, ve Vašem domě, ve Vašem počítači. Secondhand online je zde pro Vás.

Jsme rádi, že jste navštívili právě náš secondhand. Náš internetový e-shop nabízí velký výběr kvalitního oblečení za velmi příznivé ceny. Nově pro Vás vznikla kategorie těhotenského zboží a zboží nadměrných velikostí o kterou jste měli velký zájem. Zaměřujume se na kvalitní, značkové a moderní oblečení, aby lidé co si u nás objednají byli spokojení. Naše největší nabídka second hand zboží v ČR Vás jistě překvapí.

 

Liberec je krajské město ležící v Libereckém kraji. Liberec má něco málo přes 100 tisíc obyvatel, což jej dělá pátým největším městem v České republice. Okres Liberec se skládá celkem z 59 obcí. Vznik jména Liberec - původ jména Liberec je do současné doby stále nejasný. Český ekvivalent jména Liberec vznikl zkomolením několika slov Lychberk pozdější Libercum aý došlo na konečný název Liberec. Město Liberec má také okresní i krajský soud. Liberec a hospodářství: tradičním průmyslem ve městě Liberec byl vždy textilní průmysl. Tento průmysl ve městě liberec zaměstnával celou řadů lidí, po dlouhou dobu, než docházelo k pomálemu úpadku textilního průmyslu. Ve městě Liberec byl také automobilový průmysl, který postupem času také začal upadat. Sport v Liberci: Díky přilehlím okolním horám, je ve městě Liberec rozvinutá především cykloturistika, turistika či běh na lyžích. Zejména na Jěstědu je vybudován sportovní areál pro sporty na lyžích. Sportovat se dá ovšem také v Libereci a to přímo v multifunkční Tipsport areně, tato aréna Vám nabízí různé druhy sportovní činnosti, nejoblíbenější sporty jsou: fotbal, tenis, badminton, pokud máte chuť si zastřílet můžete využít i střelnici. Hokejový klub hrající za Liberec se jmenuje Bílí tygři Liberec. Liberec vlastní také fotbalový stadión Slovan Liberec. Mezi další populární sporty v Liberci patří: lední hokej, florbal, volejbal, lyžování atd. Sportovní kluby působící za Liberec, FC Slovan Liberec, který hraje nejvyšší českou soutěž Gambrinus ligu. Hokejový klub Bílí tygři Liberec je klub hrající nejvyšší soutěž za Tipsport Extraligu, basketbalový klub BK Kondoři Liberec, klub amerického fotbalu Liberec Titans, stolní tenis SKST Liberec. Liberec vlastní také dvě zajímavá divadla, první je Naivní divadlo, které vzniklo v roce 1949, v té době bylo jedno z nejprofesionálnějších divadel u nás. K nejúspěšnějším produkcím tohoto divadla patřili inseance Bezhlavý rytíř nebo Alibaba a čtiřicet loupežníků. Druhým velice populárním divadlem je Divadlo Františka Xavery Šaldy, v tomto divadle si na své příjdou obdivovatelé baletu, opery nebo činohry. Známý rodácí narození ve městě Liberec: sportovec a tenista Martin Damm narozen ve městě Liberec, rapper Pavel Harant nebo-li Paulie Garant, taktéž narozen ve městě Liberec. Osobnosti spjaté s městem Liberec: mezi tyto osobnosti patří Karel Hubáček, který jednu dobu žil ve městě Liberec. Liberec je moderní velké město, které stojí aspoň za krátkou navštevu.

Na našich stránkách second-hand.cz můžete vybírat z široké škály oblečení, každý si bude moct vyhledat zboží podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Dále je pro Vás připraveno spousta slev nebo umožnění vrácení zboží, v případě nevhodného výběru zboží.

 

Liberec376 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Liberec:

Liberec město

Liberec wikipedie

Informační portál města Liberec

Ostatní second hand weby:

Second hand Bruntál

Second hand Plzeň