Litoměřice - Second hand

Second hand ve Vašem městě Litoměřice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítejte na našem e-shopu. Chcete vlastnit originální módu za rozumné ceny? Nakupujte u nás na second-hand.cz. Zaměřujeme se na prodej second hand a outlet zboží. Nabízíme velký výběr kvalitního, značkového a moderního textilu, dovezeného ze zemí Evropské unie. Na naše stránky second-hand.cz zboží přidáváme denně.

Litoměřice jsou okresní město v severních Čechách. Litoměřice leží na soutoku Labe a Ohře. Počet obyvatel v Litoměřicích je zhruba dvacet pět tisíc. Litoměřice se skládají ze 4 místních částí na dvou katastrálních územích Litoměřice, Pokratice-Litoměřice. Historické jádro města Litoměřice je městskou památkovou rezervací. Litoměřice vlastnili i pivovar, který bohužel v roce 2002 zanikl, na místo něj byli postaveny mrazírny. Litoměřice je jedno z mála měst, kde se vyrábí kovový nábytek, firma zabývající se výrobou kovového nábytku se menuje Kovobel. Litoměřice jsou proslulé také zemědělstvím, říká se mu tzv. zemědělské centrum. Lépe řečeno jsou Litoměřice známy především díky ovocnářství a zelinářství. Ve městě Litoměřice můžete navštívit - kamenné divadlo Litoměřice, kulturní dům Litoměřice, židovský hřbitov, židovskou synagogu Litoměřice, knihovnu Litoměřice, kino, vlastivědné muzeum Litoměřice, galerii výtvarného umění Litoměřice nebo se také můžete těšit řadou hudebních festivalů Litoměřice, vinobraním Litoměřice, pravidelně se zde koná výstava Zahrada Čech Litoměřice. V Litoměřicích je také velké množství památek, vyskytují se zde hlavně barokní, renesanční, ale i gotické stavby. Většina část těchto památek se nachází v samotném centru města Litoměřic. Mezi osobnosti města Litoměřic patří Alfred Kubin, Milan Hnilička, Bedřich Wachsmann. Společensko-kulturní život a Litoměřice mají něco dosebe. Kamenné divadlo Karla Hynka Máchy, jedná se o kamenné divadlo, sloužící pro uměleckou činnost a pro další společenské účely. Karel Hynek Mácha má ve městě Litoměřice nejen pojmenované divadlo, ale i své pamětní místo. V Litoměřicích najdeme mnoho dětských hřišť pro děti, ale i sportovní pro dospělé a mládež. Mimo jiné najdeme ve městě Litoměřice také mnoho sportovních zařízení. Plavecký bazén, pro děti i dospělé , fotbalový stadión nebo v zimním období můžete navštívit zimní stadion.

Navštivte naše stránky second-hand.cz , je zde pro Vás připraven velký výběr kvalitního second hand, ale také outlet zboží. Naše zboží nabízíme ve vysoké kvalitě, ceny u nás jsou také velice příznivé. Vyhledat u nás zboží je velice snadné a zvládne jej uplný začátečník na internetu.

 

Litoměřice→364 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Litoměřice:

Město Litoměřice

Wikipedie Litoměřice

Informační portál Litoměřice

Second hand Břeclav

Second hand Litvínov