Mělník - Second hand

Second hand ve Vašem městě Mělník, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Zveme Vás do našeho second hand internetového obchodu second-hand.cz. Specializujeme se na prodej second hand a outlet zboží, konkrétně na módu dámskou, pánskou, dětskou, těhotenskou a nově kategorii v nadměrných velikostech. Zakládáme si na kvalitním, moderním a značkovém zboží, dovezeném ze zemí Evropské unie a Anglie.

Něco málo o městu Mělník

Mělník je městem ležící ve Středočeském kraji. Mělník se skládá ze dvou katastrálních území. Mělník má svůj znak i vlajku města. V čele města Mělník je starosta. Počet obyvatel ve městě Mělník se pohybuje okolo devatenácti tisíc. K městu Mělník se postupem času začaly přidávat i okolní vesnice, což zapříčinilo mírné zvýšení počtu obyvatel. Bývalé okolní vesnice města Mělník: Blata Mělník, Chloubek Mělník, Mlazice Mělník, Podolí Mělník, Pšovka Mělník, Rousovice Mělník, Rybáře Mělník. Mělník je okresním městem s rozšířenou působností. Okres Mělník se skládá z 69 obcí. Pro turisty a pro zdější občany má Mělník několik cyklotras a také pěších turistických zón. Cyklotrasy města Mělník: Kralupy nad Vltavou-Mělník-Litoměřice-Ústí nad Labem. Stará Boleslav-Neratovice-Mělník. Mělník-Lhotka. Mělník-Malý Újezd-Jelenice. Pro pěší turistiku jsou to: Mělník-Lhotka-Kokořínský Důl. Záboří-Mělník-Liběchov-Tupadly. Mělník-Čepička-Lhotka. Ve městě Mělník se narodilo spousta známých osobností : Viktor Dyk, Mělník- český básník, prozaik a dramatik. Rudolf Kraj ad. Z žijících jsou to: Jan Živný Mělník, nebo Kateřina Jacques česká politička a úřednice. Zajímavosti města Mělník. Mělník má nejširší studnu v ČR. V Bulharsku se nachází město, které má stejný název jako Mělník. Pamětihodnosti města Mělník jsou: městský dům Mělník, zámek Mělník, socha Karla IV. Mělník, historické náměstí Mělník, kostel sv. Petra a Pavla, hřbitovní kostel sv. Ludmily Mělník, vila sv. Julie, evangelický kostel, škola partikulární Mělník, vila Carola Mělník, městský dům Zlatá hvězda.

Naše kamenná prodejna sídlí v Krnově, nezoufejte, navštivte naše stránky second-hand.cz . Na našich stránkách si určitě vyberete. Ćeká na Vás bohatý výběr z nabídky tisíce kusů second hand a outlet zboží, které pro Vás denně přidáváme. Váš tým second-hand.cz

 

Mělník→333 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Mělník:

Mělník wikipedie

Město Mělník

Informační portál města Mělník

Second hand Ústí nad Labem

Second hand České Budějovice