Mimibazar

Vítejte v Mimibazaru Modanet- mimibazar.cz/modanet!

Vážení zákazníci mimibazaru.cz,

vítáme Vás v internetovém obchodu www.modanet.cz, náš internetový second hand nabízí velký výběr kvalitního oblečení a to i na webu mimibazar.cz - www.mimibazar.cz/modanet

Spolupracujeme s portálem mimibazar.cz.
Mimibazar- mimibazar.cz/modanet Vybrané kousky obečení a hraček pro miminka a malé děti umisťujeme také na mimibazar www.mimibazar.cz/modanet.

 

  • V mimibazaru www.mimibazar.cz/modanet nabízíme dětskou módu a hračky za velmi rozumné nízké ceny
  • Second hand a outlet zboží na mimibazaru ?mimibazar.cz/modanet dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie
  • Zaměřujume se na kvalitní, značkové a moderní oblečení, abyste byli co nejvíce spokojeni

Kde nás najdete?

Náš internetový obchod modanet.cz, mimibazar www.mimibazar.cz/modanet a kamenná prodejna sídlí v Krnově. Je to blízko Opavy a Bruntálu. Pokud jste z okolí, můžete osobně navštívit naši kamenou prodejnu second hand JUMBO na ulici Revoluční 50 v Krnově (mapa). Zde si můžete vyzkoušet zboží, které jste si přes naše internetové stránky www.modanet.cz či mimibazar www.mimibazar.cz/modanet? rezervovali.

Jestliže pocházíte z jiných koutů České republiky, můžete si přes náš e-schop www.modanet.cz či mimibazar www.mimibazar.cz/modanet? z pohodlí domova objednat z velkého výběru kvalitního second hand a outlet zboží.

Výběr a nabídka

Na našich stránkách modanet.cz a mimibazaru www.mimibazar.cz/modanet, najdete bohatý výběr z nabídky tisíce kusů second hand a outlet zboží, které přidáváme denně a vybere si opravdu každý člen rodiny. Každý si bude moct vyhledat zboží podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Rovněž se ihned dozvíte kvalitu zboží, která Vám napoví, v jakém stavu se oblečení nachází. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí. Mimibazar www.mimibazar.cz/modanetje zaměřen jako second hand pro miminka.

Náš mimibazar www.mimibazar.cz/modanet nabízí spoustu výhod ve formě rychlého dodání, poštovného zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč. Dále množstevní slevy pro velkoodběratele do výše 55% nebo umožnění vrácení zboží, v případě nevhodného výběru zboží. A příjemnou komunikaci se zákazníkem.

Mimibazar mimibazar.cz/modanet inzeruje jen zlomek zboží, které je na hlavní stránce modanet.cz. Na mimibazaru mimibazar.cz/modanet rovněž nedoplňujeme denně zboží jako u našeho hlavního webu, kde narozdíl od mimibazaru doplňujeme zboží v průběhu celého dne. Na mimibazaru mimibazar.cz/modanet máme několik set kusů zboží, kdežto na naší hlavní doméně Modanet.cz několik desítek tisíc. Mimibazar tedy využíváme spíše jako reklamní kanál. Mimibazar.cz totiž vnímáme spíše jako komunitní server, který z technických důvodů nemůžeme využívat pro hromadné vkládání produktů. Pokud totiž pro vás chceme vkládat desítky a stovky kusů zboží, je nutno mít vlastní administrační rozhraní, které narozdíl od mimibazaru mimibazar.cz/modanet máme u našeho webu přizpůsobeno na míru. Mimibazar.cz je skvělý web, který máme rádi a skrz který se k nám dostali i někteří naši zákazníci. Jsme poctěni, že můžeme být na tomto projektu- mimibazar.cz účastni. 

Mimibazar je největší, mimibazar je nejoblíbenější, mimibazar je nejnavštěvovanější, mimibazar je zkrátka nej a máme jej rádi.

Těšíme se na Váš nákup a věříme, že budete spokojeni.

Váš team Modanet a mimibazar www.mimibazar.cz/modanet

*Kromě mimibazaru mimibazar.cz/modanet inzerujeme rovněž na stránkách modanet.cz a tudíž se nabídky může překrývat. Objednáteli si produkt inzerovaný jak na mimibazaru mimibazar.cz/modanet, tak i na modanet.cz, má přednost objednávka uksutečněná na modanet.cz