Mohelnice - Second hand

Mohelnice

Second hand ve Vašem městě Mohelnice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákzaníci, vítáme vás na našich stránkách second-hand.cz, kde na Vás čeká bohatý výběr z nabídky tisíce kusů second handového a outletového zboží, které pro Vás denně přidáváme. Nabízíme všechny módní kategorie. Textil dovážíme ze zemí EU, a to výhradně kvalitní, značkový a moderní. Vybere si opravdu každý, nejen z města Mohelnice. Nakupujte z pohodlí svého domova online na second-hand.cz

Mohelnice je město nacházející se v Olomouckém kraji. Mohelnice mají vice než devět tisíc obyvatel. Mohelnice slouží  jako důležitý dopravní uzel. Mohelnice se nachází v kotlině, která je obklopena pohořím hrubého Jeseníku. Mohelnice se skládá ze sedmi místních částí: 1. Mohelnice, 2. Libivá Mohelnice, 3.Křemačov Mohelnice, 4.Újezd Mohelnice, 5.Květín Mohelnice, 6. Studená Loučka Mohelnice, 7. Řepová Mohelnice. Kultura ve městě Mohelnice: ve městě se pravidelně koná několik kulturních akcí. Obyvatelě města Mohelnice se mohou těšit na pravidelně vychazející měsíčník Mohelnický zpravodaj. Mětská knihovna Mohelnice bylo založena ve městě již v letech 1945. Známé osobnosti spojené s městem Mohelnice. Pražský arcibiskup Antonín Brus - narozen ve městě Mohelnice v roce 1518. Antal Stašek Mohelnice tento spisovatel pobýval ve městě Mohelnice v letech 1913-1914. Další známou osobností města Mohelnice byl Kryštof Alois Lautner Mohelnice byl to kněz, který byl upálen ve městě Mohelnice v roce 1685. Pamětihodnosti města Mohelnice: Mohelnický betlém vytvořený Josefem Nedomlelem. Další oblíbenou kulturní památkou hojně navštěvovanou jak turisty tak lidmy z města Mohelnice je Mětské muzeum Mohelnice, kde můžete spatřit např: hodinový stroj, který vám představí život občanů města Mohelnice. Další pamatku, kterou najdeme ve městě Mohelnice je hrad Bouzov, který je v dokonalém stavu, proto je také Mohelnice navštevována turisty a filmovými režiséry. Sportovní činnosti jsou v Mohelnici velice oblíbené. Najdeme zde mnoho sportovních oddílů basketbalový, fotbalový atd. Největší úspěch za město Mohelnice měl judistický oddíl TJ Sokol Mohelnice, který se zúčastnil nejvyšší české ligové soutěže. V zimním období je ve městě Mohelnice oblíbeným sportem běh na lyžích, v letním zase cykloturistika. Rekonstrukce náměstí města Mohelnice: samotný střed města Mohelnice a okolní přilehlé ulice byli celkově opraveny v roce 2012.

Navštivte naše stránky a uvidíte jak budete překvapeni, našim kvalitním zbožím a nízkou cenou. Na našich stránkách si můžete vybrat z tisíce kusů oblečení, zboží mámé pro všechny věkové kategorie, od kojeneckých po seniory.

Jsme tady pro Vás Mohelnice. Váš team second-hand.cz

 

Odkazy na město Mohelnice:

Mohelnice město

Mohelnice wikipedie

Second hand Nové Město nad Metují

Second hand Čáslav