Nejdek - Second hand

Nejdek

Second hand ve Vašem městě Nejdek, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Zveme Vás na nákup second hand a outlet oblečení. Náš internetový second hand second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního oblečení. Můžete si vybrat z dámské, pánské i dětské módy. Nově máme pro vás těhotenské zboží a zboží nadměrných velikostí. To vše a mnohem víc najdete na second-hand.cz

Nejdek je město ležící v okrese Karlovy Vary. Ve městě Nejdek žije přes 8 tisíc obyvatel. Nejdek leží na hornatém terénu uprostřed Krušných hor. Nejdek byl považován za německé město, v období války zde žli převážně něměčtí obyvatelé. Zajímavosti o městu Nejdek: Nejdek je jediným městem v Čechách, kde je nejvíce železničních zastávek na jedné trati. Nejdek je jedním z nejprůmyslovějších měst v Karlovarském kraji. Nejdek je jediným městem, jehož název začíná slabikou Nej. Další zajímavostí je, že Nejdek je jedním z nejprůmyslovějších měst v Karlovarském kraji. Znak města a Nejdek: znak byl udělen městu Nejdek v roce 1602 a prapor byl městu Nejdek uložen v roce 1992. Rodáci a město Nejdek: mezi významné osobnosti města Nejdek patří: Vladimír Ráž, Dr. Rudolf Schreiber nebo britský fyzik a historik narozen ve městě Nejdek Dr. Heinz Kurt Henisch. Památky a kultura města Nejdek: ze stavebních slohů je pro Nejdek důležitou součástí baroko a klasicismus. Zajímavé stavby, které můžeme navštívit ve městě Nejdek: Nejdecká křížová cesta, cesta vznikla v roce 1851. Z této cesty máme výhled na samotné město Nejdek. Tato cesta křižující lesy Křížového vrchu jsou ideálním místem pro zamilováné páry, díky romantické atmosféře. Dalším oblíbeným a často navštěvovaným místem je Nejdecký zámek, který se začal stavět v roce 1650. V roce 1857 prošel zámek Nejdek celkovou rekonstrukcí, zámek Nejdek totiž zcela vyhořel. Další zajímavou památkou je rozhledna na Tisovském vrchu. Sport ve městě Nejdek: fotbal - fotbalový tým FK Nejdek, muži v družstvu A hrají za 1.A třídu Karlovarského kraje. Nicméně nejstarší fotbalový klub vznikl již v roce 1919. Za hokej hraje tým HC Rebel město Nejdek. Tělovýchovná jednota půsbobí ve městě Nejdek již přes 50 let. Název tělovýchovné jednoty je TJ Jiskra Nejdek. V průběhu působení spolku TJ Jiskra Nejdek se často měnilý názvy či počet sportovních oddílů. Kultura v Nejdecku: Nejdek je městem bohatým na kulturu, máte hodně příležítostí jak naložit se svým volným časem, jestli návštevou kina, divadla, plesů, různých poutí a jarmarků. Příležitostí na výběr je opravdu mnoho proto neváhejte a navštivte nás i vy.

Nakupujte jednoduše a rychle z pohodlí Vašeho domova Nejdek na second-hand.cz Čeká na Vás nabídka z tisíce kusů zboží. Jednoduše si vyhledejte zboží podle kategorie, výrobce, velikosti, barvy, ceny. Zboží přidáváme denně. Nabízíme spoustu výhod, slev a akcí. Přijďte navštívit naše stránky.

 

Odkazy na město Nejdek:

Second hand Rýmařov

Second hnad Lysá nad Labem

Město Nejdek

Wikipedie Nejdek