Nový Bor - Second hand

Nový Bor

Second hand ve Vašem městě Nový Bor, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, vlastníme jak kamennou prodejnu, tak internetový obchod second-hand.cz , zde si můžete objednávat naše nejnovější zboží. Najdete u nás módu všech velikostí a kategorií. Zboží pro Vás dovážíme ze zemí Evropské unie a z Anglie. Každý kus je ceněným originálem a vybere si u nás opravdu každý.

Nový Bor se nachází v okresu Česká Lípa. Počet obyvatel je lehce přesahuje dvanáct tisíc. Ve městě Nový Bor působí Klub českých turistů Nový Bor. Sklářský průmysl v Novém Boru: Nový Bor je známý především díky sklářskému průmyslu, který má již řadu let ve městě Nový Bor svou tradici. Již v období války byl Nový Bor proslulý sklařstvím. Největším podnikem za tehdejších dob byla firma Crystalex. Firma Crystalex bohužel zkrachovala, pozdeji však areál ve městě Nový Bor koupila jiná firma a nechala jej pojmenovat na Crystalex CZ a postupně se vracela k produkci užitkového skla, takže i nyní pokračuje ve městě Nový Bor tradice ve výrobě skla. Ve městě Nový Bor se koná sklářské sympózium. Naposledy se tato akce ve městě konala v roce 2012 a díky této příležitosti do města Nový Bor přijelo mnoho výtvarníků z celého světa. Kultura v Novém Boru: sklářské muzeum se nachází přímo ve středu města Nový Bor. Sklářské muzem Nový Bor bylo postaveno v roce 1804. Je zde vystaveno okolo 500 exponátů skla, a to nejen z města Nový Bor a okolí. Město Nový Bor se stará o to, aby sbírka ve sklářském muzeu Nový Bor byla neustále doplňována. Nový Bor měl ve sklářském muzeu rekordní návštevnost v roce 2012. Zábava a Nový Bor: městské kino Nový Bor (pro obdivovatele 3D kina), letní kino Nový Bor, městské divadlo Nový Bor, dále kino a kulturní dům Nový Bor, divadlo na sídlišti Nový Bor. Vlajka města Nový Bor: město Nový Bor používá tento symbol více než 200 let. Hlavní osobnosti města Nový Bor: Volker Oppitz - ekonom Nový Bor, básník a přírodní vědec Josef Jaroslav Kalina Nový Bor, Fridreich Egermann Nový Bor a pihelksý rodák Wihelm Knechtel Nový Bor. Pokud se chcete vydat na nějakou akci, tak  rozpis akcí najdete v turistickém informačním centru Nový Bor. Sport a sportovní kluby města Nový Bor: nejznámnější fotbalový klub ve městě Nový Bor je SK Nový Bor. Nejvetší úspěch dosáhl v roce 2004, kde skončil druhý v krajské soutěži. KLub SK Nový Bor vystřídal mnoho názvů, mezi ty starší názvy patří: Spoje, Borokrystal, nebo Sokol. V Novém Boru působí také oddíl orientačního běhu, tento orientační běh pořádá OK Jiskra.

Na second-hand.cz - máte na výběr z tisíce kusů second hand a outlet zboží, které denně přidáváme, vybere si opravdu každý. Zboží si budete moct vyhledat podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí.

 

Odkazy na Nový Bor:

Město Nový bor

Wikipedie Nový Bor

Second hand Nymburk

Second hand Rokycany