Nový Jičín - Second hand

Second hand ve Vašem městě Nový Jičín, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vážení zákazníci, zveme Vás do našeho obchodu second-hand.cz. V našem širokém sortimentu nabízíme jen kvalitní second hand a outlet zboží, naše ceny jsou také velice příznivé. V nabídce máme také těhotenské zboží a zboží nadměrných velikostí. Našim cílem je spokojený zákazník.

Něco málo o městu Nový Jičín - První zmínka o městě Nový Jičín je již z roku 1313. K názvu města Nový Jičín se pojí několik pověstí. Jedna z pověstí je, že název města Nový Jičín je po dceři majitele hradu Jitce. Nový Jičín je okresní město v Moravskoslezském kraji. Okres Nový Jičín se skládá z 53 obcí. Městem Nový Jičín protéká řeka Jičínka. Ve městě Nový Jičín žije cca 24 000 obyvatel. Historické centrum města Nový Jičín je považováno za městskou památkovou rezervaci. Nový Jičín ma novou mateřskou školu díky úpravám rozšířili oddělení pro sto dětí. Město Nový Jičín myslí i na potřebné obyvatelé, proto vznikla Charita Nový Jičín : Charita Nový Jičín byla založena ostravsko-opavským biskupem v prosinci 2011. Partneři a dárci charity Nový Jičín VOP Cz nebo Kema Morava ad. Mezi další kulturní památky města Nový Jičín patří Masarykovo náměstí, zbytky hradeb, měšťanský dům, Žerotínský zámek, kostely. V roce 2001 získalo město Nový Jičín titul Historické město roku. Město Nový Jičín se proslavilo např. vařením a šenkováním piva, další průmysl ve městě Nový Jičín je soukenictví, textilní, oděvní ad. Město Nový Jičín se také proslavil výrobou klobouků ve firmě Tonak a. s. Sport ve městě Nový Jičín : basketbalový tým BC Nový Jičín. lední hokej HC Nový Jičín , fotbalový tým. Zajívamé osobnosti města Nový Jičín: Karel Kryl legendární skladatel a hudebník Nový Jičín, Vlasta Redl Nový Jičín, Ondřej Pavelka Nový Jičín. Město Nový Jičín je každoročně přes léto navštěvováno zahraničními turisty.V okrese Nový Jičín se nachází řada škol základních, středních, vyšších.Míra nezaměstnanosti v okrese Nový Jičín je 15%. Průměrný věk na obyvatele v okrese Nový Jičín je 38,5 let. V čele města Nový Jičín je starosta PhDr. Jaroslav Dvořák. Sport a Nový Jičín:delší dobu byl hlavním sportem ve městě Nový Jičín byl basketbal, basketbalový tým BC Nový Jičín který bohužel přestal hrát v nejvyšší lize. Dalším úspěšným týmem, hrající za město Nový Jičín je hokejový tým HC Nový Jičín. Nový Jičín se hlavně v letních měsících stává cílem zahraničních turistů. Město Nový Jičín navštěvují předevěím turisté z Německa, Rakouska a Itálie. Nový Jičín je krásné a malebné městečko, navštivte jej.

Náš internetový obchod a kamenná prodejna sídlí v Krnově,ale i na našich webových stránkách můžete objednávat second-hand.cz , zde na Vás čeká velký výběr z tisíce kůsů zboží a pohodlné vyhledávání.

 

Váš team second-hand.cz

 

Nový Jičín→68 km Krnov Jumbohand

 

Odkazy na Nový Jičín:

Město Nový Jičín

Wikipedie Nový Jičín

Informační portál města Nový Jičín

Second hand Sokolov

Second hand Břeclav