Opava - Second hand

Second hand ve Vašem městě Opava, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Vítejte na našich stránkách, chtěli bychom Vás pozvat do našeho internetového obchodu second-hand.cz . Náš internetový second hand nabízí široký výběr kvalitního oblečení. Máme dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi rozumné ceny. Second hand a outlet zboží dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Cílíme především na kvalitu našeho nabízeného zboží, ale také na módu. Zboží u nás najdete pro všechny věkové skupiny.

Náš internetový obchod a kamenná prodejna sídlí v Krnově, vzdálenost mezi naší kamenou prodejnou a Opavou je zhruba 20 km. Pokud jste tedy z Opavy a okolí, můžete tuto naši prodejnu osobně navštívit a rovnou si zde vyzkoušet zboží, které jste si přes naše internetové stránky zarezervovali, či zakoupili. Nákup zboží na našich stránkách je velice jednoduchý, pomocí filtrů si jednoduše vyberete Vámi vyhledávané zboží a přidáte do objednávky. Z pohodlí Vašeho domova si tak v klidu můžete objednat second-hand.cz čeká na Vás velký výběr kvalitního second handového a outletového zboží.

Opava je historické město, průmyslové i kulturní centrum Slezska. Opava leží v Moravskoslezském kraji, v okrese Opava. Městem Opava protéká řeka, která se nazývá stejně Opava. V Opavě žije necelých šedesát tisíc obyvatel. Opava je důležitým střediskem pro okolní městečka či vesnice, slouží totiž jako hlavní bod pro volné pracovní příležitosti. Řeka Opava vzniká soutokem dvěma řek. Tyto řeky se nazývají Zlatá Opava a Černá Opava. Nyní v Opavě najdeme nové nakupní středisko Bréda. V tomto nákupním středisku najdete obchody s oblečením, mnoho občerstvení, nebo také kino. Pro obyvatelé Opavy je toto nákupní středisko zcela něco nového, což odpovídá také navštěvnosti. Opava je krásné město s mnoha kulturními památkami od gotiky až po renesanci. Pravidelné kulturní festivaly ve městě Opava - Bezručova Opava (výtvarné a hudební umění) nebo Opava Cantat (soutěžní festival pěveckých sborů). Opava byla prvně osídlena již v době kamenné. Název města Opava vychází z germánského APA a keltského AHWA nebo AHAWA, což znamená voda. Názvy se spojily a vzniklo české označení Opava, latinské Opavia, polské Opawa. Ze severní strany je okres Opava vymezen státní hranicí s Polskem. Okres Opava sousedí s okresem Olomouc, okresem Bruntál, okresem Ostrava-město, okresem Nový Jičín. Mezi významné památky města Opava patří např. Obchodní dům Breda, palác, kostel, klášter. Mezi významné osobnosti pocházející z Opavy patří Petr Bezruč, Jakub Holuša, architekt Ivana Dombková nebo David Moravec a mnoho dalších. Ve městě Opava najdeme spoustu středních škol, učilišť a Slezskou univerzitu. Na území okresu Opava zasahuje silnice D1, což je výhodou pro obyvatelé města Opava. Opava patří mezi města, které naplno zasáhla průmyslová revoluce v 19. století to přineslo rozvoj průmyslu strojírenskému, textilnímu, potravinářskému nebo také farmaceutickému. Opavie je firma sídlící v Opavě, zabývající se výrobou sušenek a oplatků. Další společností v Opavě je Farmaceutická firma na výrobu léků Teva, která má v plánu rozšířit v Opavě nový závod a tím rozšířit i nové pracovní místa. V Opavě je také významný vodácký spolek. Opava je také známá USP Marianum a dalšími zařízeními pro hendikepované.

Second-hand.cz - nyní novinky oblečení pro celou rodinu

Na našich stránkách second-hand.cz Vás čeká bohatý výběr z nabídky tisíce kusů zboží, které přidáváme denně a vybere si opravdu každý. Vyhledat požadované zboží je velice snadné, stačí si správně nastavit naše filtry, které Vám pomohou při výběru, každý si bude moci vyhledat zboží podle fotografie, typu oblečení, velikostí, značek, barev, ceny. Rovněž se ihned dozvíte kvalitu zboží, která Vám napoví, v jakém stavu se oblečení nachází. Je pro Vás připravena spousta novinek, slev a akcí. Náš obchod second hand nabízí spoustu výhod ve formě rychlého dodání, dalším bonusem pro Vás je poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč. Dále množstevní slevy pro odběratele do výše 50% nebo umožnění vrácení zboží, v případě nevhodného výběru zboží.

 

Opava20 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Opava:

Stránky o Opavě

Opava wikipedie

Informační portál města Opava

Ostatní weby:

Second hand Třebíč

Second hand Pardubice