Orlová - Second hand

Second hand ve Vašem městě Orlová, ve Vašem domě, ve Vašem počítači

Náš internetový second hand second-hand.cz nabízí velký výběr kvalitního oblečení. Nabízíme jak dámskou, pánskou i dětskou módu za velmi nízké ceny, nově pro Vás spouštíme dvě nové kategorie, první kategorií je těhotenské oblečení a ve druhé Vám nabídneme zboží v nadměrných velikostech. Second hand a outlet zboží dovážíme z Anglie a ze zemí Evropské unie. Jsme rádi, že lidé z města Orlová mají o naše zboží zájem.

Orlová je městem v okrese Karviná. Ve městě Orlová žije necelých 31 tisíc obyvatel. Orlová je město na Těšínsku v Moravskoslezském kraji. Ve vedení města Orlová je starosta. Orlová se může pochlubit trasou cyklistického okruhu, nazývaná „Euroregion Orlová". Orlová se může pyšnit squashcentrem Orlová, krytým bazénem a sportovními turistickými aktivitami jako jsou jízda na kole v přírodě. Orlová je krásné město, které stojí určitě za navštívení. Památky a turistické zajímavosti města Orlová: Ochranné památkové pásmo Orlová. Vyhlášení památkového ochranného pásma Orlová byla vynuceno záchranou posledních objektů a parků. Muzeum ve městě Orlová bylo založeno v roce 1910, během 2. světové války byly sbírkové předměty odvezeny. Orlová má i svůj vlastní šachový klub SK Slavia Orlová. Orlová a její rozvoj začal v době kdy bylo objeveno ložisko černého uhlí, těžba nebyla jediná ve městě Orlová působilo mnoho jiných továren. Orlová má na seznamu mnoho kulturních památek: Radnice Orlová, kostel narození P.Marie Orlová, pomník děl.stávky 1925 Orlová. Orlová má sídlo řimskokatolické farnosti s kostelem. Osobnosti města Orlová: Jan Čapek, Alois Jirásek, Radim Uzel a spousta dalších. Doprava ve městě Orlová: Příměstská tramvajová doprava Orlová byla zrušena po 2. svět. válce. Orlová je jediné město nad 10 tisíc obyvatel v České republice, která nemá pravidelnou osobní železniční přepravu. V roce 2006 se zpracovala projektová dokumentace k znovuzapojení města Orlová na osobní železniční přepravu. V roce 2006 byly hotové tři varianty napojení města na Ostravu (1.Ostrava - Petřvald - Orlová, 2. Ostrava - Rychvald - Orlová, 3. Ostrava - Bohumín - Dolní Lutyně - Orlová). Orlová užívala po svém povýšení na město v roce 1922 znak s orlicí. Orlová změnila svůj znak v roce 1970.

Náš internetový obchod second-hand.cz a kamenná prodejna sídlí v Krnově, vzdálená 72 km od města Orlová. Není nic jednudušího než si vybrat oblečení a objednat si ho u nás. Nakupovat můžete online  z pohodlí Vašeho domova zde: second-hand.cz. Zboží přidáváme denně a je připravena pro Vás spousta slev a akcí.

 

Orlová72 kmKrnov Jumbohand

 

Odkazy na město Orlová:

Město Orlová

Wikipedie Orlová

Informační portál města Orlová

Second hand Cheb

Second hand Jablonec nad Nisou