Ostrava - Second hand

Second hand ve Vašem městě Ostrava, ve Vašem domě a ve Vašem počítači. Secondhand online je zde pro Vás.

Vítejte na našich internetových stránkách. Náš e-shop se snažíme vylepšovat, aby nákup byl pro Vás co nejpříjemnější, objednat zboží u nás zvládne opravdu každý. Velká nabídka kvalitního second hand, ale i outlet zboží za super ceny. Zboží pro Vás dovážíme z Anglie. Nabízíme pouze kvalitní, značkové a moderní oblečení. Neváhejte a nakupte přes náš e-schop second-hand.cz . Chcete potěšit své děti nebo blízké dárkem? Vyberte si z nasi nabidký nabídky na jakékoli období, adresa zde: second-hand.cz

Ostrava

Ostrava název získala podle řeky Ostravice. Ostrava znamená "ostře, rychle, bystře tekoucí řeku". Původně se Ostrava nazývala Slezská Ostrava a Moravská Ostrava. V Ostravě jsou teplé klimatické podmínky v poměru ostatních měst v ČR. Ostrava se nachází v Moravskoslezském kraji, ležící na severovýchodě České republiky, v blízkosti polských hranic. Ostravou protékají řeky Ostravice, Lučina, Odra a Opava. Město má svůj znak (modré pozadí se stříbrným koněm v popředí) i svou vlajku, která má rovněž modré pozadí se stříbrným koněm v popředí. Ostrava je třetím největším městem v České republice. Počet obyvatel však nadále klesá, dle statistik roku 2019 je v Ostravě přibližně 290 tisíc obyvatel. Ostrava se člení na 37 částí, obce se dělí na 23 městských částí. Ve městě Ostrava sídlí biskup ostravsko-opavská diecéze. Taktéž se ve městě Ostrava nachází Generální konzulát polské země. Ostrava je známá tím, že vystupuje jako kulturní, univerzitní, zábavní a průmyslové město.

Ostrava - základní info o městu

Ostrava každoročně pořádá celou škálu koncertů a festivalů. Mezi ten nejznámnější, který můžeme v Ostravě navštívit je Colours of Ostrava, vystupuje zde mnoho umělců a známých skupin. Festival Colours of Ostrava je mezinárodní hudební festival, každoročne pořádaný v Ostravě. Festival Coulours of Ostrava dostal za dobu svého působení několik ocenění. Oceněn byl třeba jako hudební událost roku, této hudební akci se zúčastňuje mnoho známých kapel a zpěváků. Ostrava a Stodolní ulice - ostravská ulice, která nikdy nespí - díky této ulici je Ostrava proslulá po celé Evropě. Vyznačuje se především bary, diskotékami a kavárnami. Značná část obyvatel z okolních měst navštěvuje město Ostrava hlavně kvůli této ulici.
Stodolní ulice, je velice známým místem a to dokonce i pro Evropu. Ve městě Ostrava se nachází spousta nákupních a volnočasově zábavných center. Ostrava je místem, kde využije volný čas celá rodina. Pro využití volné chvíle můžete ve městě Ostrava navštívit: ČEZ Arénu, divadla, muzea, hvězdárnu, planetárium, kina. Některé významné události ve městě Ostrava: v r. 1828 založení železáren – Vítkovické železárny, v r. 1922 založen SK Slezská Ostrava nebo-li Baník Ostrava, v r. 1924 vzniká Velká Ostrava spojením města s okolními obcemi jak moravské tak slezské části. Z Města Ostrava pochází známé osobnosti, například R. Krajčo frontman skupiny Kryštof, tato skupina i nadále pořádá řadu koncertů právě ve městě Ostrava, J. Nohavica, R. Uzel, H. Zagorová. Sport a Ostrava: město Ostrava je známá také díký sportovním družstvům, především fotbalovým týmem FC Baník Ostrava nebo hokejem HC Vítkovíce Steel Ostrava. Životní prostředí je ve městě Ostrava je kvůli velkému hutnímu průmyslu nejzamořenější oblastí v ČR, proto vznikl tzv. program Ostrava, který se snaží regulovat znečištěné prostředí ve městě a v jeho okolí. Průmysl v Ostravě: průmysl ve městě Ostrava je především hutnický, ocelářský, chemický, strojírenský, potravinářský, textilní ad.

Second-hand.cz - oblečte sebe i celou svou rodinu za pár kaček

Máte problém najít obchod, se stylovým a levným oblečením? Tady jste na správném místě, náš e-shop nabízí skvělé zboží za nízké ceny. second-hand.cz Každý kousek je ceněným originálem, který můžete vlastnit. Co má společného second hand a Ostrava? No přece kvalitní oblečení za nízké ceny. Zboží na náš e-shop vkládáme denně a máte opravdu z čeho vybírat, u nás naleznete tisíce kusů kvalitního textilu, které máme skladem. Pokud chcete udělat radost svým dětem můžete si u nás objednat mimo jiné i zabavné postavičky mimoně.

 

Ostrava→60 km→Krnov     Pokud se nacházíte ve městě Ostrava a máte zájem zde inzerovat. (nejen second hand), kontaktujte nás.

 

Odkazy na město Ostrava:

Stránky o městě Ostrava

Ostrava kultura

Informační portál města Ostrava

Ostrava a partnerské weby:

Second hand Olomouc

Second hand Liberec

*Název města Ostravy záměrně správně neskloňujeme, s ohledem na lepší hledání stránek ve vyhledávačích. Proto se používá základní tvar slova "Ostrava".