Pardubice - Second hand

Second hand ve Vašem městě Pardubice, ve Vašem domě, ve Vašem počítači. Secondhand online.

Vážení zákazníci z Pardubic, zveme Vás do našeho internetového obchodu. Vybrat si u nás můžete z tisíce kusů second hand a outlet oblečení. Najdete u nás módu jak dámskou, pánskou, ale i dětskou. Určitě si vyberete to co hledáte. Nabízíme i těhotenské zboží a zboží nadměrných velikostí. Procházení našeho webu je velice jednoduché a zboží si zvládne vybrat každý. Vybírání zboží Vám usnadní naše nastavitelné filtry. Chcete potěšit své známé, nebo členy Vaší rodiny? Prohlédněte si náš web: second-hand.cz

V rychlosti o městu Pardubice: Každé město České republiky o sobě něčím vypovídá. Pokud uslyšíte město Pardubice, určitě si vybavíte Pardubický perník?  Ano Pardubice jsou totiž proslulé perníkem, který se ve tradičním spojení nazývá Pardubický perník. Tímto lahodným výrobkem jsou Pardubice proslulé už desítky let. Pardubice jsou město na východě Čech. Pardubice jsou desátým největším městem v České republice. Městem Pardubice protéká řeka Labe a Chrudimka. Pardubice jsou proslulé také kvůli slavnému závodu Velká Pardubická. Velká cena Pardubic se považuje za nejtěžší překážkový dostih v České republice. Je to také závod s dlouholetou tradicí u nás. Tento překážkový běh se koná ve městě Pardubice vždy druhou říjnovou neděli. Nejúspěšnějším jezdcem tohoto závodu byl bezpochybně Josef Váňa, která dokázal na této trati vyhrát osmkrát. Rozhodně nejlepším dostihovým koněm Velké ceny Pardubice byl ryzák Železník, který jako jediný dokázal zvítězit na této dráze 4x. Rozvoj obyvatelstva města Pardubic: počet obyvatel města Pardubice od 19. století vzrostl díky těžkému průmyslu. Avšak nyní se počet obyvatel města Pardubice snižuje. K městu Pardubice se připojovalo a odpojovalo hodně měst. V čele města Pardubice je primátorka. Nyní se Pardubice skládají z osmi městských obvodů: Pardubice 1- Bílé předměstí, Pardubice 2- Polabiny, Pardubice 3- Studánka, Pardubice 4- Černá za bory, Pardubice 5- Dražkovice, Pardubice 6- Lány na Důlku, Pardubice 7- Doubravice, Pardubice 8- Hostovice. Průmysl: Pardubice jsou průmyslové centrum východních Čech. Hlavní průmysli v Pardubicích je především elektrotechnický a chemický průmysl. Ve městě Pardubice je spousta základních, středních a vyšších škol. Mezi osobnosti města Pardubic patří spisovatel Jan Neruda, pocházející z města Pardubice, František Lexa působí i nyní ve městě Pardubice, František Křižík, Juraj Herz, Dominik Hašek slavný hokejový golman narozen ve městě Pardubic. Kulturní památky města Pardubice: zámek s opevněním, Tyršovy sady, divadlo, knihovna, muzeum. Hlavní zásluhou na proslulosti města Pardubice má Pardubický perník, zdejší pivo, závody Velká pardubická a Zlatá přilba. Pardubický perník je proslulý po celé České republice, firma zabývající se výrobou tohoto perníku navazuje na historickou tradici perníkařského řemesla. Pardubice pořádají od roku 1990 největší šachový turnaj na světě Czech Open. Pardubice mají velmi rozmanitou dopravu, a to kromě silniční a železniční, je zde také doprava letecká a lodní, která vede po řece Labi.

Naše stránky second-hand.cz jsou přizpůsobeny k pohodlí našeho zákazníka. Stránky jsou přehledné a vybere si opravdu každý člen Vaší rodiny. Proto neváhejte a navštivte náš e-shop second-hand.cz a vyberte si to pravé zboží pro Vás.

 

Odkazy na město Pardubice:

Město Pardubice

Wikipedie

Informační portál města Pardubice

Ostatní second hand weby:

Second hand Ostrava

Second hand Bruntál